{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Ekmeğiniz için gösteri zamanı WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi
 WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi  WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi
 WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi  WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi
 WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi  WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi
 WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi  WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi
Mağazada Bul
Favorilere Ekle
Favorilerden Çıkar
2999
TL
SEPETE EKLE
Motorlu ekmek tutucu
Dışına hareket ettiren yerleşik merkezlemeli motorlu bir tutucu sayesinde ekmeği otomatik olarak mükemmel konuma kolayca yerleştirin ve çıkarın.
Cam izleme penceresi
Yüksek kaliteli çift duvarlı camdan büyük boy pencere, kızartma işleminin çekici bir görüntüsünü sunarken, iç cam bölmeler temizlik için kolayca çıkarılabilir.
Aydınlatmalı düğmeler
Kullanışlı LED aydınlatmalı ayarlar sadece bir dokunuş uzağınızda: ısıtma/tekrar kızartma, buz çözme, simit ve durdurma işlevleri.
7 kızartma seviyesi
Açık altın renginden koyu ve çıtır çıtır ekmeklere kadar her zevke mükemmel şekilde uyarlanır.
Ayrı rulo eki
Börekleri, kruvasanları ve diğer hamur işlerini ısıtmak için mükemmel olan bu özel başlık, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Çıkarılabilir kırıntı tepsisi
Pratik, uzatılabilir kırıntı tepsisi, zahmetsiz temizlik için kolaylıkla çıkarılabilir.
WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi: Her şey gözlerinizin önünde
WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi, kahvaltı masanıza göz alıcı bir katkı için mükemmel ekmekleri ön plana çıkarıyor. Ekmeği yerleştirin, düğmeye basın ve gerisini ekmek kızartma makinesine bırakın. Yerleşik merkezlemeli motorlu tutucu sayesinde ekmek, çıkarılabilir cam pencere aracılığıyla gözlerinizin hemen önünde ideal konuma otomatik olarak girer ve çıkar. Açık altın renginden koyu ve gevrekliğe kadar yedi kızartma seviyesi sunan bu uzun yuvalı ekmek kızartma makinesi, her zevke uyarlanmış mükemmel ekmekleri vadederken; yeniden kızartma, buz çözme ve simit gibi işlevleriyle de oldukça kullanışlıdır. Ruloları, kruvasanları ve hamur işlerini ısıtmak için paslanmaz çelik bir aksesuarın yanı sıra zahmetsiz temizlik için çıkarılabilir bir kırıntı tepsisi mevcuttur. Zarif mat Cromargan®'dan yapılmış çekici kasasıyla Lono Glass Ekmek Kızartma Makinesi her ortama mükemmel uyum sağlar.
Teknik Özellikler
SKU 3200000437
EAN 4211129132817
Ağırlık 4183
WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi: Her şey gözlerinizin önünde
{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "3200000437", "sku": "3200000437", "name": "WMF Lono Cam Ekmek Kızartma Makinesi", "price": "2999", "brand": "WMF", "variant": "", "category": "Ürünler/Elektrikli Mutfak Aletleri/Kahvaltı \u0026 İçecek/Ekmek Kızartma Makineleri", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "BB50 . ", "dimension15": "3200000437", "dimension16": " 2999 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "1060" }] } }