{ "type": "gtmStart" }

WMF ONLINE - SATIŞ ŞARTLARI


WMF (​www.wmf.com.tr​) üzerinden alışveriş yapmak, diğer tüm e-ticaretsitelerinde olduğu gibi bilgisayarınız ve internet yardımıyla satın almak istediğinizürün veya ürünleri seçmek ve ödemenizi siparişiniz ile birlikte yapmak esasınadayanır. Bu tür bir satışa ​Mesafeli Satış​ adı verilir.

Müşteri, alışveriş listesini (sepetini) ürünleri sanal ortamda seçerek oluşturur,ardından listesini tamamladığında bir sonraki aşamaya geçerek kredi kartıbilgilerini (kart üzerindeki ad-soyad, 16 haneli kart numarası, kart son kullanmatarihi ve 3 haneli güvenlik kodu) sunar. Sipariş tutarı kredi kartından çekilebildiğitakdirde sipariş onaylanmış olur ve belirtilen süre içerisinde müşteri tarafındanbelirtilen teslimat adresine kargo ile gönderilir. WMF Online üzerinden yaptığınızalışverişlerde siparişinizi, belirttiğiniz bir fiziki WMF Shop mağazasından almaimkanınız da bulunmaktadır.

WMF Online üzerinden yapacağınız alışverişlerde satıcının ve alıcının güvenliğitüketici kanunları ile korunmaktadır. Satın alan kişi, siparişinin ödemesini ürünüteslim almadan yapmak, satan kurum veya kuruluş ise onayladığı siparişiçeriğini, alışveriş esnasında taahhüt edilen süre içerisinde müşteriye eksiksizolarak göndermek ile yükümlüdür. Bu yükümlülüklerin teminat altına alınması içinmüşteriye, sipariş tutarının ödenmesi öncesinde ​Mesafeli Satış Sözleşmesi sunulur ve onaylaması istenir. Bu sözleşmede, siparişin içeriği ve kurulanalım-satım ilişkisinin diğer tüm ayrıntıları yer almaktadır. Sözleşmenin bir tarafıGroupe SEB İstanbul Ev Aletleri Tic. A.Ş., diğer tarafı da müşteridir. Ödeme vesiparişin tamamlanması, ancak müşterinin "Okudum ve kabul ediyorum"kutusunu tıklayarak vereceği onay ile mümkün olmakta ve bu onay, ilgili kanunlarve yönetmelikler gereği ​imza yerine geçmektedir​. Örnek bir mesafeli satış sözleşmesini indirmek için ​tıklayınız​.

WMF Online üzerinden alışveriş yaparken sunmakta olduğunuz kredi kartıbilgileri, sistemimize güvenli bir bağlantı üzerinden iletilir. Kullanılan güvenlibağlantı türü, dünya tarafından bir standart olarak kabul edilen SSL'dir ve bu türbir bağlantı dahilinde iletilmekte olan bilgilere üçüncü tarafların erişmesi mümkündeğildir.

Sistemimize ilettiğiniz kredi kartı bilgileri, sadece o ödeme işleminiz için kullanılır,ardından imha edilir. Diğer bir deyişle kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmamaktadır.​ Alışverişinizde kullandığınız bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmayınız!

Sitemizde yer alan ürün resimleri, ürün bilgileri ve diğer görseller temsili olup,zaman içerisinde asıl üründen farklılık gösterebilir. Groupe SEB İstanbul EvAletleri Tic. A.Ş., ​www.wmf.com.tr​ web sitesinde yer alan ürün resimleri vebilgilerindeki hatalar konusunda sorumluluk kabul ​etmemektedir​.