Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Çocuk Çkb Seti Minions 4 Prç

Satış fiyatı:349,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET
 • WMF
 • Çocuk çkb seti
 • 4 adet
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • İçerik: Hepsinden 1 adet çatal, yemek bıçağı, kaşık ve küçük kaşık.
 • Materyal: Parlak Cromargan® paslanmaz çelik 18/10. Paslanmazdır, dayanıklıdır, hijyeniktir, aside dayanıklıdır ve asla bozulmaz. Tabak ve kase bulaşık makinesinde yıkanabilir porselenden üretilmiştir. Renkli çatal kaşık bıçak motifleri çizilmeye dayanıklıdır, yemekler ve renkler için güvenlidir.
 • 3 yaşından büyük çocuklar içindir: Tüm setle karşılaştırıldığında bile eksiksiz bir settir ve çocukların tek başına yemesi için uygundur. Çocuklara uygun boyut ve şekle sahiptir. Hediyeliktir.
 • Tasarım: ©Disney – İki güçlü marka olan WMF ve Walt Disney güçlerini birleştirdi. 125 yıllık çocuk yemek setleri deneyimi ile Hollywood rüya fabrikasının kahramanlarının geliştirdiği, sevgiyle tasarlanmış motiflerle süslenmiş çocuklara uygun yemek setleri çocukları çok sevindirecek.
 • Bir Alman markası olarak WMF, çok yönlü ve şık ürün yelpazesiyle, tasarımlarıyla ve güvenilir kalitesiyle tanınır. 160 yıldan beri WMF, yemek pişirmeyi, içmeyi ve yemek yemeyi profesyonel standartları koruyarak ve üretim teknolojilerindeki yenilikleriyle gerçek bir deneyim haline getirir.

Ürün Açıklaması

Çocuklar WMF’in çocuk çatal kaşık bıçak seti ile çatal, kaşık ve bıçak kullanmayı öğrenirken çok eğlenecek. WMF’in çocuk çatal kaşık bıçak takımları alanında 125 yıldan beri süregelen bir deneyimi vardır. Paslanmaz çelik üretimi bu takımlar, sevimli motiflerle işlenmiş ve renkli resimlerle süslenmiştir. Her 4 parçalık sette bir çocuk bıçağı, büyük ve küçük kaşığı ve çocuk çatalı bulunur. Çatal kaşık bıçak setinin ve dayanıklı saplarının boyutları çocukların küçük elleri ve motor becerileri için uygundur. WMF’in çocuk bıçakları kör bıçaklardır ve bıçak keskin dişli değildir. Kasenin kaşığı köşeleri yuvarlatılmıştır, küçük ve körleştirilmiş çatal uçları da küçük ağızlar için ideal olarak şekillendirilmiştir. Cromargan® paslanmaz çelik 18/10 materyali çok dayanıklıdır, bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur. Motiflerdeki Bob, Kevin ve Stuart karakterlerine ait detaylar titizlikle işlenmiştir.

İki mükemmel marka olan WMF ve Walt Disney güçlerini birleştirdi. 125 yıllık çocuk yemek setleri deneyimi ile Hollywood rüya fabrikasının kahramanlarının geliştirdiği, sevgiyle tasarlanmış motiflerle süslenmiş çocuklara uygun yemek setleri çocukları çok sevindirecek.

Minyonların yeryüzündeki yaşamın başlangıcından beri olduğu iddia ediliyor - ve şimdi WMF ile birlikteler. Ancak sevimli sarı yaratıklar, çocukların yatak odalarından kahvaltı masasına sıçrayan ilk sevimli karakterler değil. WMF çocuk çatal bıçak takımları; Jungle Book, Frozen veya Mickey Mouse gibi klasik çocuk filmlerinden ilham alan güzel desenler ve yaratıcı tasarımları ile çocukların yemek saatlerine eğlence katmaya devam ediyor.


SKU3201010818
EAN4000530708564
KoleksiyonlarMinions
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Materyal ÖzelliğiParlak
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.