Sepet
Sepet
Sepet boş

Masatlar

WMF Masatları: her zaman en keskin bıçaklar!

WMF’in masatları: keskin bıçaklar ve mükemmel kesme performansı

WMF masat ile bıçaklarınızı en az çabayla bileyebilirsiniz. Böylece işiniz kolaylaşır ve bıçaklarınız ilk günkü keskinliğini geri kazanır.

Masat: Keskinliğini kolay kaybeden bıçaklar için hızlı bileme

Bıçak bileylerinin aksine WMF masatlar, özellikle kolay körelen bıçaklar için tasarlanmıştır. Bıçağınızı her kullanımdan sonra masatta bilemenizi tavsiye ederiz. Böylece bıçağınız her kullanımda keskinliğini ve ilk günkü kesme performansını korur. Online mağazamızda farklı masat çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz, her türlü ihtiyaç için seramik ve paslanmaz çelik masatlarımız bulunur.

Sert veya yumuşak masat: tercih sizin

Bir masat satın alacağınız zaman sert mi yoksa yumuşak mı alacağınıza karar vermeniz gerekir. Yumuşak masatlar bıçağınızı düzeltir. Bu işlem kesinlikle gereklidir çünkü kullanım sırasında her zaman bıçağın keskin kenarı kavisli bir hale gelir veya dalgalı bir şekilde bükülür. Yumuşak bir masatla bıçaklarınızı yeniden düzleştirebilirsiniz fakat bileyemezsiniz.

Öte yandan, WMF’in sert masatları bıçağınızı zımparalayarak biler. Masattan geçtiği her seferde bileyebilmek için bıçağın bir kısmı aşındırılır. Üstelik, çoğu sert masat bıçakları hem düzleştirir hem de biler. Böylece, yumuşak masat kullanmanıza gerek kalmaz. WMF’in sert yüzeyli masatları ile eğilmiş ve bükülmüş bıçaklarınızı bile bileyebilirsiniz.

WMF masatlar – mutfağınızda kalıcı keskinlikte bıçaklar

WMF masatlar her modern mutfağın ihtiyacıdır! Yerden tasarruf etmek için uygun bir çekmecede veya uygun bir bıçak bloğunda saklanabilirler. Yüzeyinin temiz kalması için masatınızı saklarken çok tozlanmayacağından emin olun. WMF masatlar, sert bıçakları bilemek için uygun değildir. Bu kategoride Japon bıçakları bulunur çünkü bu bıçaklar özel bir sertleştirme işleminden geçer. Bıçakları etkili bir şekilde bileyebilmek için şüphesiz her zamanki WMF kalitesine sahip bileme taşını kullanmanızı öneririz. WMF masatları, bıçakların kullanım ömrünü uzatır ve mutfağınızda üstün kaliteli keskinliği garanti eder. Online mağazamızı ziyaret ederek eşsiz masat çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.