{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Disney Aslan Kral'ın rengarenk motiflerine sahip yemek seti: 3 yaş ve üzeri çocuklar için. WMF ÇOCUK YEMEK SETİ 6'LI LION KING
 WMF ÇOCUK YEMEK SETİ 6'LI LION KING  WMF ÇOCUK YEMEK SETİ 6'LI LION KING
Mağazada Bul
Favorilere Ekle
Favorilerden Çıkar
549
TL
SEPETE EKLE
Disney'den Aslan Kral ile renklenen öğünler
WMF ve Disney güçlerini birleştirerek; sevgiyle tasarlanmış figürler, çocuklara uygun benzersiz ergonomi ve iştahlı minikler için harika resimler sunan çatal, kaşık, bıçak setleri üretti.
3 yaş ve üzeri
Çocuklara uygun bu çatal, kaşık, bıçak setinin ergonomisi, tasarımı ve işlevi 3 yaş ve üzeri çocuklar için idealdir. Öğrenme sürecini aydınlatırken bir yandan da kendi başına yemek yemeyi teşvik etmek amacıyla özel olarak üretilmiştir.
Yüksek kaliteli Cromargan:registered: çatal, kaşık, bıçak seti
Sağlam ve şık Cromargan:registered: 18/10 paslanmaz çelik malzemeden üretilen gereçler kolay temizlenir, tadı nötrdür ve asitlere karşı dirençlidir. Böylece bulaşık makinesinde yıkanabilen, olağanüstü dayanıklı, tam lezzet performansına ve seçkin bir estetiğe sahip parçalar sunar.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Bulaşık makinesinde yıkanabilen malzeme, günlük kullanımda zahmetsiz temizlik ve mükemmel hijyen sağlar.
Kaliteli kutusu ile hediye için çok uygundur
Disney figürleri içeren yüksek kaliteli kapaklı kutuya sahip bu çatal, kaşık, bıçak seti, çocukların yıllarca unutmayacağı kıymetli bir hediye olarak verilmeye hazırdır.
Özel işleme imkanı
Özel işleme yaptırarak hediyenizi daha da unutulmaz kılın. İsim, tarih veya kişiselleştirilmiş bir mesaj yazdırarak unutulmaz bir jeste imza atabilirsiniz.
WMF Çocuklar için Yemek Seti: Çocuklara Uygun Tasarım
Tek başına yemek yeme konusunda çocuğunuza Simba ve dostları yol göstersin! WMF Çocuklar için Aslan Kral Figürlü 6 Parçalı Yemek Seti, her gün keyifli öğünler sunarken kendi başına yeme becerilerini geliştiren, çocuklara uygun tasarıma sahiptir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan gereçler, boyut ve şekilleriyle tam bir güvenliğin yanı sıra ince motor becerilerin gelişimine de imkan tanıyarak çocukların ilk öğün deneyimleri için ideal bir çatal, kaşık, bıçak seti sunar. Çocuklar için tasarlanan bu çatal, kaşık, bıçak seti, dekoratif kapaklı kutusu ve isteğe bağlı işleme imkanı ile mükemmel bir hediyedir. Sonuç, çocuklara kendi başlarına yemek yemeyi öğrenme keyfini sunan, kişisel bir bağ kurabilecekleri unutulmaz bir hediye olur. Aslan Kral, sevimli hayvanların yer aldığı bir dünya ve güzel Afrika stepleri ile büyülüyor. Aslan Kral Mufasa, hükümdarlığını oğlu Simba'ya devrediyor. Aslanlar ve dostları tüm dünyada tanınır ve uzun yıllardır filmler, müzikaller, televizyon yapımları ve birçok lisanslı ürünle ün kazanmıştır.
Teknik Özellikler
SKU 3201005805
EAN 4000530699954
Boyut 16,5 | 18,5 | 16,5 | 13,0 cm
Ağırlık 1407
Materyal Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik + porselen
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Yaş 3+
Tasarım ©Disney
Bıçak Tipi Dövülmüş Monoblok Bıçak
Set içi adet 6 (1 x tabak, kase, çatal, bıçak, kaşık, küçük kaşık)
WMF Çocuklar için Yemek Seti: Çocuklara Uygun Tasarım
Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Benzersiz ve bozulmaz.
Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Benzersiz ve bozulmaz.
Çatal kaşık bıçak setleri, tencereler veya mutfak gereçleri. WMF ürünlerinin tamamı günlük kullanıma uygun olmalı ve ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın güzel görünümünü sonsuza dek korumalıdır. WMF, son 80 yıldır çok çeşitli Cromargan® ürünler üreterek buna çözüm getiriyor. Cromargan® adı "krom" ve "argan" kelimelerinden oluşuyor. Krom, çeliğin yüksek krom içeriğine sahip olmasından ve argan da gümüşe benzer görünümünden geliyor. WMF ürünlerinin neredeyse tamamı Cromargan® ile üretiliyor: Olağanüstü kullanışlılık ve bakım kolaylığı sunan 18/10 paslanmaz çelik malzeme. Bu birinci sınıf paslanmaz çelik kokusuz ve tatsız ve ayrıca gıda asitlerine de dayanıklı. Cromargan® ayrıca çizilme ve darbelere dayanıklı ve yoğun kullanımda dahi dayanıklılığını koruyor. Tabii ki Cromargan® ile üretilen tüm ürünler bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.
{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "3201005805", "sku": "3201005805", "name": "WMF ÇOCUK YEMEK SETİ 6\u0027LI LION KING", "price": "549", "brand": "WMF", "variant": "", "category": "Ürünler/Sofra \u0026 İçecek/Çocuk Çatal, Kaşık, Bıçak Ve Sofra Ürünleri/Çocuk Yemek Setleri", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "33BQFWC . ", "dimension15": "3201005805", "dimension16": " 549 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "167" }] } }