{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Cars ile öğünler keyfe dönüşsün: 3 yaş ve üzeri Cars hayranları için. WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Cars
 WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Cars  WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Cars
 WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Cars  WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Cars
 WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Cars  WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Cars
Mağazada Bul
Favorilere Ekle
Favorilerden Çıkar
399
TL
SEPETE EKLE
Çocuklara uygun tasarım
WMF ve Disney/Pixar güçlerini birleştirerek; sevgiyle tasarlanmış Cars figürleri, çocuklara uygun benzersiz ergonomi ve iştahlı minikler için harika resimler sunan bir çatal, kaşık, bıçak seti üretti.
3 yaş ve üzeri
Çocuklara uygun bu çatal, kaşık, bıçak setinin ergonomisi, tasarımı ve işlevi 3 yaş ve üzeri çocuklar için idealdir. Öğrenme sürecini aydınlatırken bir yandan da kendi başına yemek yemeyi teşvik etmek amacıyla özel olarak üretilmiştir.
Yüksek kaliteli Cromargan:registered:
Sağlam ve şık Cromargan:registered: 18/10 paslanmaz çelik malzemeden üretilen çatal, kaşık, bıçak seti kolay temizlenir, tadı nötrdür ve asitlere karşı dirençlidir. Böylece bulaşık makinesinde yıkanabilen, olağanüstü dayanıklı, tam lezzet performansına ve seçkin bir estetiğe sahip parçalar sunar.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Bulaşık makinesinde yıkanabilen malzeme, günlük kullanımda zahmetsiz temizlik ve mükemmel hijyen sağlar.
Güvenli tasarım
Dört parçalı set, çocukların güvenliği düşünülerek özel tasarlanmıştır: Hafif tırtıklı bıçak, yuvarlatılmış kenarlara sahip kaşıklar ve kısa, küt dişli çatal.
Kaliteli kutusu ile hediye için çok uygundur
Disney/Pixar Cars figürleri içeren yüksek kaliteli kapaklı kutuya sahip bu çatal, kaşık, bıçak seti, çocukların yıllarca unutmayacağı kıymetli bir hediye olarak verilmeye hazırdır.
Özel işleme imkanı
Özel işleme yaptırarak hediyenizi daha da unutulmaz kılın. İsim, tarih veya kişiselleştirilmiş bir mesaj yazdırarak unutulmaz bir jeste imza atabilirsiniz.
WMF Çocuklar için Çatal, Kaşık, Bıçak Seti: Çocuklara uygun tasarım
Tek başına yemek yeme konusunda çocuğunuza Cars karakterleri yol göstersin! WMF'nin Çocuklar için Cars Figürlü 4 Parçalı Çatal, Kaşık, Bıçak Seti, her gün öğünlere heyecanlı öyküler ve neşeli dostlar katarken kendi başına yeme becerilerini geliştiren, çocuklara uygun tasarıma sahiptir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan; çocuk çatalı, çocuk bıçağı, çocuk kaşığı ve küçük çocuk kaşığından oluşan gereçler, boyut ve şekilleriyle tam bir güvenliğin yanı sıra ince motor becerilerin gelişimine de imkan tanıyarak çocukların ilk öğün deneyimleri için ideal bir çatal, kaşık, bıçak seti sunar. Çocuklar için tasarlanan bu yemek seti, dekoratif kapaklı kutusu ve isteğe bağlı işleme isim imkanı ile mükemmel bir hediyedir. Tüm bu özellikler, Disney/Pixar'ın Cars karakterlerinin saf yarış tutkusuyla bir araya gelir. Şimşek McQueen, Piston Kupası şampiyonu bir yarış efsanesidir. Mater, McQueen'in en iyi dostudur. Doc, eski bir şampiyon ve koçtur. Luigi ise şehrin en iyi araba tamircisidir. Çocukların kişisel bağ kurabilecekleri bu unutulmaz hediye, kendi başına yemek yemeyi öğrenmenin keyfini yaşatır.
Teknik Özellikler
SKU 3201002487
EAN 4000530692719
Boyut 16,5 | 18,5 | 16,5 | 13,0 cm
Ağırlık 314
Materyal Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Yaş 3+
Tasarım ©Disney
Bıçak Tipi Dövülmüş Monoblok Bıçak
Set içi adet 4 (1 x çatal, bıçak, kaşık, küçük kaşık)
Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Benzersiz ve bozulmaz.
Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Benzersiz ve bozulmaz.
Çatal kaşık bıçak setleri, tencereler veya mutfak gereçleri. WMF ürünlerinin tamamı günlük kullanıma uygun olmalı ve ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın güzel görünümünü sonsuza dek korumalıdır. WMF, son 80 yıldır çok çeşitli Cromargan® ürünler üreterek buna çözüm getiriyor. Cromargan® adı "krom" ve "argan" kelimelerinden oluşuyor. Krom, çeliğin yüksek krom içeriğine sahip olmasından ve argan da gümüşe benzer görünümünden geliyor. WMF ürünlerinin neredeyse tamamı Cromargan® ile üretiliyor: Olağanüstü kullanışlılık ve bakım kolaylığı sunan 18/10 paslanmaz çelik malzeme. Bu birinci sınıf paslanmaz çelik kokusuz ve tatsız ve ayrıca gıda asitlerine de dayanıklı. Cromargan® ayrıca çizilme ve darbelere dayanıklı ve yoğun kullanımda dahi dayanıklılığını koruyor. Tabii ki Cromargan® ile üretilen tüm ürünler bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.
{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "3201002487", "sku": "3201002487", "name": "WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Cars", "price": "399", "brand": "WMF", "variant": "", "category": "Ürünler/Sofra \u0026 İçecek/Çocuk Çatal, Kaşık, Bıçak Ve Sofra Ürünleri/Çocuk Çatal\u002DKaşık\u002DBıçak Setleri", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "33BQFWC . ", "dimension15": "3201002487", "dimension16": " 399 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "155" }] } }