Sepet
Sepet
Sepet boş


Genel Bakış

  • İçerik: 12 kişilik 89 parça: 12 x yemek çatalı, yemek bıçağı, yemek kaşığı, çay kaşığı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı, tatlı bıçağı, 1 x salata servis takımı (2 parça), 1x servis kaşığı, 1 x çorba kepçesi, 1 x servis çatalı, 1 x kek servisi.
  • Materyal: Cromargan® Protect paslanmaz çelik.
  • Dayanıklıdır hijyeniktir, asitten etkilenmez, sabit ve çizilmelere karşı dayanıklıdır.
  • Cromargan® Protect patentli özel bir malzemedir, aşınmalara ve çizilmelere karşı özel olarak sağlamlaştırılma işlemi yapılmıştır.
  • Modern ve sade tasarım.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Ürün Açıklaması

Bu set sadece içeriği ve fonksiyonelliğiyle değil, şık ama minimal tasarımıyla da göz dolduruyor. Bu 12 kişilik set yemek çatal, bıçak ve kaşıkları ile tatlı bıçak, çatal ve kaşıkları, çay kaşıkları – ve bazı ek servis aksesuarlardan oluşmaktadır. Bunlar arasında iki parçalı salata servisi, servis kaşığı ve servis çatalı, çorba kepçesinin yanı sıra kek servisi ve bulunur. Cromargan® Protect setler, çizilmelere karşı üstün dayanıklılık sağlar, günlük kullanımda dahi aşınmalardan asla etkilenmez ve uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Parlak yüzeyler uzun yıllar parlak kalır, güzelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Ayrıca bakımı kolaydır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

WMF Flame çatal, kaşık, bıçak seti narin ve ince bir görüntüye sahip ama görüntüsünün aksine yapısı son derece sağlam ve dayanıklı. Normalden uzun olan şık görünümlü dökme bıçakları kolay kesim olanağı sunmaktadır. Sade şıklığı ve ince uzun şekliyle bu set elinizde zarif bir görüntü sergiler.

Mütevazi zarafeti, parlaklığı ve fonksiyonlliğiyle her masada kendine kolaylıkla yer bulacak ve sofralarınıza zarif bir şıklık katacaktır.


SKU9100036013
EAN8697975600445
RenkPaslanmaz Çelik
KoleksiyonlarFlame
MateryalCromargan® Protect
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir
TasarımLuca Casini
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.