Sepet
Sepet
Sepet boş


Genel Bakış

  • İçerik: 12 kişilik 89 parça: 12 x yemek çatalı, yemek bıçağı, yemek kaşığı, çay kaşığı, tatlı kaşığı, tatlı çatalı, tatlı bıçağı, 1 x salata servis takımı (2 parça), 1x servis kaşığı, 1 x çorba kepçesi, 1 x servis çatalı, 1 x kek servisi.
  • Materyal: Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
  • Dayanıklıdır, hijyeniktir, yemek asitlerinden etkilenmez.
  • Uzun süreli kullanım ve keskinlik.
  • Dengeli ağırlık ve ele uyum sağlayan dizayn.

Ürün Açıklaması

Söylemeye gerek yok: bu çatal kaşık bıçak seti büyük davetler için tasarlandı. Bu 12 kişilik set yemek çatalları, yemek bıçakları ve kaşıkları ile tatlı bıçakları, tatlı çatalları, tatlı ve çay kaşıkları – ve bazı ek pratik servis aksesuarlarından oluşmaktadır. Bunlar arasında iki parçalı salata servisi, servis kaşığı ve servis çatalı, çorba kepçesinin yanı sıra kek servisi ve bulunur. Üstün kalitesi sayesinde hem çekici, hem de dayanıklı bir sofra arkadaşı olacak. Dune sade ve modern tasarımıyla her sofrada ve ortamda rahatça kullanılabilir. Ayrıca bakımı kolaydır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Tasarımcı Robin Platt tarafından tasarlanan bu set sade ve yalın çizgilere sahip. Düz çizgilerin devamındaki yuvarlak bitiş sete son derece modern bir görünüm veriyor. Yekpare gövdeli sabit bıçak çarpıcı görünümünü fonksiyonellikle birleştiriyor. Oldukça kullanışlı ve sade görünümlü Dune çatal, kaşık, bıçak seti zamansız tasarımıyla her sofraya kolaylıkla uyum sağlar.


SKU9100036007
EAN8697975600438
RenkPaslanmaz Çelik
KoleksiyonlarDune
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir
TasarımRobin Platt
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.