Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Grand Gourmet Fileto Bıçağı 16cm

WMF Grand Gourmet Fileto Bıçağı 16cmWMF Grand Gourmet Fileto Bıçağı 16cm
SKU: 3201002729
Satış fiyatı:559,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET
 • WMF
 • Fileto bıçağı
 • Tekli ürün
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • Toplam uzunluk: 28.5 cm, bıçak uzunluğu: 16 cm | Ürün numarası: 3201002729 - Bu bıçak koleksiyonu içinde farklı bıçak türleri ve set kombinasyonları mevcuttur.
 • Materyal: Paslanmaz ve aside dirençli özel bıçak çeliğinden yapılmış bilenmiş dövme bıçak. Sertleştirilmiş bıçak sayesinde uzun süre keskinlik sağlar. Pürüzsüz yüksek kaliteli Cromargan® paslanmaz çelikten sap.
 • Performance Cut Teknolojisi: Geleneksel dövme işlemi ve olağanüstü hassas son teknolojinin birleşimi ile uzun süren keskinlik performansı.
 • Ergonomik şekilli sap ile rahat kullanımlı bıçak ve sapın mükemmel dengelenmiş ağırlığı. Eklemsiz işçilik mükemmel bir hijyen sağlanmasına yardımcı olur - bıçak, koruma ve sap arasındaki geçişte boşluk kalmaz. Bıçak temizleme: Elde yıkama.
 • Almanya’da üretilmiştir – En yüksek kaliteli bıçaklar, Almanya’da kendi bıçak dövme atölyemizde üretilmiştir.

Ürün Açıklaması

Levrek, alabalık ya da dil balığı, Grand Gourmet fileto bıçağı her çeşit balığı fileto kesmek ve kılçıklarını ayırmak için rahatlıkla kullanılır, hatta etin hassas liflerini bile rahatça kesebilirsiniz. Grand Gourmet fileto bıçağı, ince yapıda, son derece keskin ve esnek, 16 cm uzunluğundadır. Esnekliği sayesinde balıkları ve kemikli etleri fileto keserken hiç zorlanmazsınız. Performance Cut teknolojisi uzun süren keskinlik performansı sağlar.

Grand Gourmet serisindeki bıçakların her biri mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. Sadece şık olmakla kalmaz bir çok özelliği de bünyesinde birleştirir: örneğin, Cromargan® saplar güvenli bir kullanım sağlar ve kusursuz tasarımları ile yüksek seviyede hijyeni garanti eder. Bıçak boğumu sayesinde kesme sırasında, sap ve bıçak arasında gerekli denge sağlanır. Yüksek kaliteli özel bıçak çeliği tüm bıçak uzunluğu boyunca geleneksel bir şekilde dövülür ve Performance Cut teknolojisiyle üretimi tamamlanır. Grand Gourmet serisinde çok amaçlı bıçak, şef bıçağı, ekmek bıçağı, Santoku bıçağı gibi klasik bıçaklar bulunur. Buna ek olarak paslanmaz çelik saplar üstlerine işleme yapmak için idealdir – bu sayede her bıçağı kendi özel üretim bıçağınız gibi yapabilir veya kişiselleştirilmiş bir hediye olarak ailenize ve arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. WMF Spitzenklasse Plus ve Grand Gourmet koleksiyonları her kişisel bıçak koleksiyonunun vazgeçilmezleri.


SKU3201002729
EAN4000530676795
RenkPaslanmaz çelik
KoleksiyonlarGrand Gourmet
MateryalÖzel bilenmiş, dövme bıçak
Ürün ÖzellikleriPerformance Cut
BakımElde yıkanabilir
TasarımMakio Hasuike
Tasarım ÖdülüBusse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center , Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.