Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Classic Line Ekmek Bıçağı 21 cm

WMF Classic Line Ekmek Bıçağı 21 cmWMF Classic Line Ekmek Bıçağı 21 cm
SKU: 3201000171
Satış fiyatı:269,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET
  • WMF
  • Ekmek bıçağı
  • 1 adet
  • Ücretsiz kargo
  • Güvenli ödeme
  • Ücretsiz iade

Genel Bakış

  • İçerik: Classic Line ekmek bıçağı, Uzunluk 34cm, bıçak uzunluğu 21cm, özel bıçak çeliği ve plastikten üretilmiştir
  • Materyal: Özel bıçak çeliği, plastik
  • Geniş ekmekler de dahil tüm ekmek çeşitleri için uzun bıçak. Tırtıklılı bıçağı, ekmeğin kabuğunu kolayca keserek düzgün dilimler keser.

Ürün Açıklaması

Ekmek bıçağını taze bütün bir ekmekte kaydırarak ekmeği dilim dilim kesmek gibisi yoktur – ekmeği daha sonra yiyecek olmanın heyecanına değinmiyoruz bile! WMF’in uzun, keskin dişli ekmek bıçakları poğaça gibi yumuşak unlu mamüller dahil tüm ekmekleri kolaylıkla keser. Ayrıca yumuşak meyveleri kesmek için de idealdir. İyi bir ekmek bıçağı her mutfağın en gerekli öğelerinden biridir. WMF bıçak modellerinin büyüklükleri ve görüntüleri koleksiyonlara göre değişir. Uzun ömürlü keskinlikleri sayesinde bu bıçaklar, en sert kabuklu ekmekleri bile rahatlıkla keser. Bu arada sadece WMF’in ekmek bıçaklarının patentli çift tırtıklı bıçakları bulunur. Bu bıçakların iki tarafı da tırtıklıdır. Açı yapmadan düz bir şekilde mükemmel dilimleri kesebilmenizi garanti eder.

Classic Line bıçak koleksiyonu, evini yeni kuracak olanlar için mükemmel bir seçenektir. Modern tasarımları, geniş ürün yelpazesini ve yüksek kaliteyi uygun bir fiyatta sunar. Tüm WMF mutfak bıçakları gibi, Classic Line serisindeki bıçaklar da yüksek kaliteli özel bıçak çeliğinden üretilmiştir ve bu nedenle fazlasıyla keskinlerdir. Yüksek kaliteli plastik sapları, perçinli paslanmaz çelikle süslenmiştir ve güvenli tutuşu garanti eder. Kusursuz tasarımları sayesinde temizlikleri kolaydır ve son derece hijyeniklerdir. Bu koleksiyon mutfağa yeni girmeye başlayanlar için idealdir ve geniş ürün yelpazesi her amaç için uygun olan bıçağı sunar: farklı uzunluklarda sebze ve soyma bıçakları; et, ekmek bıçakları ve çok amaçlı bıçaklara ek olarak bir Santoku bıçağı da mevcuttur.


SKU3201000171
EAN4000530551894
RenkSiyah
KoleksiyonlarClassic Line
MateryalÖzel Bıçak Çeliği
Ürün ÖzellikleriTırtıklı Bıçak
BakımElde yıkama
TasarımWMF Atelier (Peter Bäurle)
Uzunluk (cm)34
Bıçak Uzunluğu (cm)21
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.