{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Hoş geldiniz

Nazik bir davete icabet etmek daima büyük bir keyiftir. Peki ev sahibi için ideal hediyeyi nasıl seçmeli? İlham verici hediyelere göz atın. Üstelik görünürde tek bir çiçek yok.

Akıllı ve stil sahibi

Impulse kişisel termos çevre dostudur, sıcak içecekleri çok uzun süre sıcak tutar ve tasarımıyla birçok ödül kazanmıştır. Stil sahibi sürdürülebilirlik dostları için ideal.

Brunch içinEv yapımı meyve reçellerinin modası asla geçmez. Fakat tarifler gittikçe daha deneysel hale geliyor. Geleneksel çilek ve vişnenin yerini artık egzotik meyveler alıyor. Bir tutam fesleğen veya biberiye de cabası. Reçel kavanozunun kapağı sıkışırsa da mutfak makasımız inatçı kapağı fazla çaba sarf etmeden açmanıza yardımcı oluyor.Güle güle oturun!

Yeni komşularınıza veya taşınan dostlarınıza, hazır alınmış hediyeler yerine evde yaptığınız ekmeği ve onu kesebilecekleri ideal aracı götürün: Spitzenklasse Plus ekmek bıçağı.

Parmak uçlarınızda daha fazla güç için

Yalnızca birkaç malzemeyle kısa sürede sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayın. Hayal gücünüzü serbest bırakın! Top Serve saklama kaplarında saklana atıştırmalıklarınız taze kalır. Üstelik kabı ne zaman tazelemeniz gerektiğini görmek de çok kolay.

Bavyera ruhu, nerede olursanız olun

Bir sonraki Bavyera gecenizde şunu deneyin: Profi Plus patates ezici, pazardan aldığınız rengarenk patatesler ve şık bir mutfak bezi.

Marinat için

Ev yapımı bir hediye: Bir demet yeşillik, örneğin tarhun otu. Yanında ise 5 parçalık De Luxe Condiment gibi seçkin bir yağ, sirke, baharat değirmeni seti. Bitkilerle leziz bir marinat oluşturmak için bunları birleştirin.

Salata için

Yüksek kaliteli bir zeytinyağı, şampanya kadar popüler. 25 cm Nuova salata servis takımı ve kaliteli soğuksıkım bir zeytinyağı, salata tutkunları için ideal hediyeler.