{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Bir tencere, sayısız pişirme şekli

Düdüklü tencerenin elinden her iş gelir. Zaman ve enerji tasarrufunu çok yönlülükle birleştirir ve malzemelerin kalitesini korur.

Bütün malzemeleri tencereye atın, kapağını kapatın, kilitleyin ve ocağı yakın. Artık rahatlayabilir ve vaktinizi sofrayı kurmak için kullanabilirsiniz. Ama çok uzun sürmeyecek: Düdüklü tenceredeki yemeğiniz çarçabuk hazır.

Harika tasarımı ve kullanım kolaylığını keşfedin.

WMF Perfect Premium düdüklü tencere, yemek pişirmeyi keyfe dönüştürüyor. 

Lezzetli. Sağlıklı. Üstelik çok daha hızlı.

Hemen hazır.

Pişirme süreleri, geleneksel pişirme yöntemine kıyasla %70'e kadar daha kısa. Yani, mercimek veya nohut gibi normal tencerede 40 dakika süren bir yemeği 15 dakikada hazır edebilirsiniz. Üstelik pişirme süresinin kısalması, yaklaşık %50 enerji tasarrufu sağlıyor.

Zengin lezzet.
Düdüklü tencerede yemekler oksijen olmadan kendi suyunda pişerek kendi yoğun aromasına sahip olur. Leziz sebzeler, inanılmaz yumuşaklıkta etler ve nazikçe pişen balıkların yanı sıra mükemmel tahıllar ve bakliyat ürünlerinde de düdüklü tencerede başarı garantidir. Nefis güveç yemeklerini ve çorbaları da unutmamak gerek. 

Besin değerleri korunur.

Buharda pişerken, kısa pişirme süresi sayesinde değerli besin öğeleri korunur. Ayrıca vitaminler ve özler de besinlerin içinde kalır. Bunu gıdaların rengini korumasından anlayabilirsiniz. 

WMF Perfect. Gerçek bir klasik

WMF düdüklü tencere serisindeki bu klasik parça, uzun yıllardır WMF ürün serisinin temel direği ve bunun iyi bir sebebi var. Klasik tasarımı zamana meydan okuyor ve güçlü fonksiyonları zaman sınavını çoktan geçti.

Yanlış kanılara son

Düdüklü tencereler 1927 yılından beri kullanılıp sevilmelerine rağmen birçok dedikoduya, efsaneye ve önyargıya konu olmuştur. Şimdi bu büyük yanılgıları düzeltme zamanı.

Yemekler kuru ve fazla pişmiş olmaz mı?

Zamanlama her şeydir! Düdüklü tencereler, yemek pişirme dünyasının sprint koşucularıdır. Yeni kullanıcılar, yemeklerin ne kadar hızlı hazır olduğuna inanamaz ve yemeklerini fazla uzun süre pişirir. Başlarken düdüklü tencereler için geliştirilmiş tarifleri seçin. Doğru pişirme sürelerini belirlemek için düdüklü tencere talimatlarına göz atın. 

Düdüklü tencereler yalnızca tencere yemeklerine uygun değil mi? 
Düdüklü tencereyle birçok seçeneğe sahipsiniz! Tencere yemekleri klasiktir ancak keşfedecek daha birçok lezzetli seçenek vardır.

Düdüklü tencereler yalnızca tencere yemeklerine uygun değil mi?

Düdüklü tencereyle birçok seçeneğe sahipsiniz! Tencere yemekleri klasiktir ancak keşfedecek daha birçok lezzetli seçenek vardır.