{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Çevirin, fırlatın, servis edin! WMF tavalar hazır

Yemek tavada cızırdıyor ve enfes aromalar ortama yayılıyor. İster mükemmel pişmiş bir biftek, ister çıtır sebzeler hazırlıyor olun, WMF tavaları tüm hevesli aşçılar için idealdir.

Hangi tava benim için uygun?

Her evde en az iki çeşit tava bulunmalıdır. Hassas gıdalar için uygun olan, yapışmaz kaplamalı bir tavası ve bir de et mühürlemek için ısıya dayanıklı tava.  

Çok amaçlı tavalar

Seramik bazlı CeraDur yapışmaz kaplamaya sahip tavalar, 400°C'ye varan sıcaklıklara dayanabilir. Çok az yağ kullandığınızda bile yüzeye hiçbir şey yapışmadığı için her tür gıda ile kullanıma uygundur (WMF Durado tavalar).

Nazik kızartma tavaları

PermaDur yapışmaz kaplamaya sahip tavalar, yumurta veya un bazlı yemekler, sebzeler veya balık gibi hassas gıdaların kızartılması için ideal tercihtir. Uzun ömürlü ve son derece dayanıklı üç katmanlı yapışmaz kaplamaları, çok az yağ kullanıldığında bile hiçbir gıdanın yanmamasını veya yapışmamasını sağlar. Temizliği de çok kolaydır.

Isı ustaları

Yüksek sıcaklıklarda hızlı kızartma için kullanılan ısıya dayanıklı tavalar, genellikle Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten üretilir. Bu tavalar oldukça dayanıklıdır ve çok uzun ömürlüdür. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilirler. 

Steak Profi. Hızlı kızartma, kavurma ve kaynatma.

Mükemmel mühürleme için mükemmel tava! WMF Steak Profi tava ile etinizin mükemmel piştiğinden emin olun. Hızlı ısınma ve soğuma özelliği sayesinde profesyonel sonuçlar için gerekli mükemmel ısı kontrolünü sunar. Patentli Duraquartz® kaplaması ile 400°C’ye kadar dayanıklıdır. Paslanmaz çelik sapı/kulbu fırında kullanıma uygundur.

İki dünyanın da en iyisi: WMF Profi Resist

Hızlı kızartma önemli olduğunda: Profi Resist, kızartma yüzeyindeki yapışmaz kaplamayı, yüzeyi çizilmelerden koruyan paslanmaz çelik yapıyla bir araya getiriyor. Bal peteği yapısı da gıdaları eşit bir şekilde kızartmanızı sağlıyor. 

Bir tava asla sadece bir tava değildir!

İhtiyacınız olan iki saplı bir sahan mı, ızgara tavası mı yoksa wok tava mı? Peki hangi boyut size uygun? Tavalar standart olarak 20, 24 ve 28 santimetre çaplarında üretilir. Tercihiniz, pişirme alışkanlıklarınıza ve evinizde yaşayan kişi sayısına bağlı olacaktır. Her tür pişirme işlemi için uzman bir WMF tavası kesinlikle vardır.

Her ayrıntıda kalite. 
İnovatif ve yüksek kaliteli malzeme kombinasyonları, WMF tavalarının kullanışlı ve dayanıklı olmasını sağlar ve mükemmel sonuçlar garanti edilir.