Sepet
Sepet
Sepet boş


Genel Bakış

  • İçerik: 1x 6,5 litre kapaklı düdüklü tencere, 1x düdüklü tencere 3 litre, 1x sepet seti (sepet ve sepet desteği) ; Ø 22cm
  • TÜV testi onaylı güvenlik: Otomatik buhar çıkışı ve kalan basınç güvenliği güvenli bir kapak açılışı sağlar. Almanya’da üretilmiştir, üst seviye kaliteye sahiptir. Bütün WMF düdüklü tencerelerinin 3 yıl garantisi vardır.
  • İçindeki ölçü göstergesi içerikleri ölçmeyi kolaylaştırır. Renk kodlu pişme göstergesi. 2 pişirme ayarı (110°C/119°C). Kolay kullanım için hepsi bir arada döndürülebilir kontrol mekanizması. Kolay temizleme için çıkarılabilir kapak sapı. Bakım istemeyen valf sistemi.
  • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - kolay temizlenir, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır. Tencere ve kapak bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sızdırmazlık contası ve kapak sapı elde yıkanabilir.
  • İndüksiyon ocaklar dahil tüm ocak tipleri için uygundur. TransTherm®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.

Ürün Açıklaması

Düdüklü tencerede pişirmek modern, çabuk ve sağlıklı bir pişirme yöntemidir. Yüksek basınç ve yüksek sıcaklıklar geleneksel pişirme zamanını %70’e kadar düşürür ve yaklaşık %50 enerji tasarrufu sağlar. Hassas pişirme vitaminleri, mineralleri ve besin maddelerini koruyarak yemeğin lezzetli ve besleyici olmasını sağlar. Pratik: düdüklü tencereler sebzelerden et ve balığa, tahıllar ve bakliyatlardan çorba ve yahnilere tüm yemek türlerini hazırlamak için idealdir. Özel diyet yemekleri ve bebek mamaları bile ideal şekilde pişer. Düdüklü tencere ayrıca kolay kullanımı ve güvenlik özellikleri ile öne çıkar. Özet olarak her açıdan mükemmel ve vazgeçilmezdir.

Dinamik tasarımı ve göz alıcı sapıyla WMF Perfect Pro, düdüklü tencereler arasında apayrı bir yere sahiptir. Ama bu modelde estetik görüntüden çok daha fazlası vardır – şaşırtıcı bir çok işlevsel özelliğe de sahiptir. Sofistike teknolojisi sayesinde WMF Perfect Pro, bir kaç adımda kolaylıkla çalıştırılabilir: hepsi bir arada kontrol sapıyla tencereyi kolayca açıp kapayın, bir ayar seçin ve otomatik basınç çıkışını ayarlayın. Erken tespit özelliğine sahip pişirme göstergesi ve entegre otomatik ısıtmaya ek olarak kademeli basınç güvenliği mekanizması bu düdüklü tencereyle yemek pişirmeyi çocuk oyuncağı haline getiriyor. Ayrıca temizliği de çok kolay: sap kolayca çıkarılabilir ve sudan geçirilebilir, kalan parçalar ise bulaşık makinesinde yıkanabilir. Cromargan® tencerelerin içinde ölçü göstergesi ve TransTherm® taban bulunmaktadır. 3 farklı boyutu ve 2 parça setleri bulunur.


SKU3201001191
EAN4000530645586
RenkPaslanmaz çelik
İndüksiyonlu Ocakta KullanılabilmeEvet
Kapak TürüPaslanmaz çelik kapak
KoleksiyonlarPerfect Pro
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Materyal ÖzelliğiGS onaylı, TÜV Rheinland, parlak
Ürün ÖzellikleriTransTherm® taban, tüm ocak tipleri için uygundur, iç ölçü göstergesi ve çıkartılabilir kapak sapı
Ocak TipiTüm ocak tipleri için uygundur
Çap (cm)22
Kapasite (L)3
Garanti3 yıl garanti
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir (kapak sapı ve sızdırmazlık contası: elde yıkama)
TasarımMetz & Kindler Produktdesign
Tasarım ÖdülüiF design award iF Hannover 2012, red dot award: product design 2011
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.