Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Trend Sos Tenceresi 16 cm

Satış fiyatı:559,00 TL
Stok Durumu: Ürün stokta yok


Gelince Bilgi Ver
 • WMF
 • Sos Tenceresi
 • 1 Adet
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • İçerik: Sos tenceresi Ø 16 cm (yaklaşık 1.4l), Ø 14.5 cm çaplı elektrikli ve indüksiyon ocaklar için uygundur, Yükseklik: 7.5 cm
 • Dökmeyi kolaylaştırmak için damlamayı önleyen geniş kenar. İçi boş saplar tencereden saplara olan ısı transferini azaltır
 • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm-Allherdboden®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
 • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.
 • Almanya’da üretilmiştir – Üst seviye kaliteye sahiptir.

Ürün Açıklaması

Bu tencereler süt ve çorba gibi küçük porsiyon gıdaları hızlı ve kolayca ısıtmak için idealdir. Soslar ve puding hazırlamak için de oldukça pratiktir. Bir elle çok ısınmayan uzun sapını tutarken diğer elle malzemeleri karıştırabilirsiniz. Sos tencereleri sosları kısık ateşte çektirmek ve geniş dökme ağzı sayesinde dışarı sıçratmadan ölçülü bir şekilde dökmek için idealdir. Yüksek kalite paslanmaz çelikten yapıldığı için yemek kalıntıları tencerenin dibinden yanık ve yapışma olmadan kolayca çıkarılabilir. Şüphesiz, WMF sos tencereleri bulaşık makinesinde yıkanabilir ve indüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanıma uygundur.

Klasik, düz şekilli ve köşeli saplı bu tencereler Metz & Kindler tasarım ajansının ürünüdür. Cromargan® Trend serisisi gösterişsiz, iyi yemek pişirme odaklı bir bakış açısını garanti eder. İster yavaşça haşlama ister çok hızlı kızartma, bu dayanıklı malzeme hepsini sorunsuzca başarır. Paslanmaz çelik kenarlı, ısıya dayanıklı cam kapak tencereye sıkıca oturur, yemeğin durumu kontrol etmenize olanak sağlar. Geniş dökme ağzı damlama yapmadan dökmeyi sağlar. Büyük kulplar sağlamca kavranır ve içlerinin oyukluğu kulpların fazla ısınmasını önler. TransTherm® tabanlarıyla bu tencereler indüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde kullanıma uygundur. Tüm tencereler bulaşık makinesinde yıkanabilir.


SKU3201001056
EAN4000530631787
İndüksiyonlu Ocakta KullanılabilmeEvet
KoleksiyonlarTrend
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Materyal ÖzelliğiParlak
Ürün ÖzellikleriDökmeyi kolaylaştırmak için damlamayı önleyen geniş kenar, paslanmaz çelik saplar
Ocak TipiTüm ocak tipleri için uygundur
Yükseklik (cm)7.5
Çap (cm)16
Kapasite (L)1.4
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir
Sıcaklık DirenciFırında pişirmeye dayanıklı
Isıya DayanıklılıkKapaksız 250 °C'ye kadar, Kapaklı 180 °C’ye kadar ısıya dayanıklı
Ocak çapı (cm)14.5
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.