Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Vitalis Buharlı Pişirici 6,5 lt

Satış fiyatı:2.799,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET
 • WMF
 • Buharlı Tencere
 • 1 Adet
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • İçerik: 1x WMF Vitalis Aroma buharlı pişirici 41x27x10 cm (yaklaşık 6.5l), 1x Aroma buhar kağıdı, 1x silikon kenarlı ve çıkarılabilir termometreli cam kapak, 1x yemek tarifi kitabı, 2x tel tutacak
 • Mükemmel pişirme kontrolü için çıkarılabilir termometre. Termometre olmadan bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 180°C’ye kadar fırında kullanılabilir. Hem buharlı pişirici olarak hem de kızartma için çok yönlü kullanım. Modern ve bilinçli beslenme için sağlıklı pişirme. Silikon kenarlı cam kapak pişirme alanındaki buğulanmayı engeller.
 • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm-Allherdboden®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
 • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.
 • Almanya’da geliştirilmiştir.

Ürün Açıklaması

Vitalis Aroma buharlı pişirici yemek yapmayı adeta bir spa deneyimine dönüştürür: malzemeler bütün aromalarını korur, aşçıların işi kolaylaşır. Buharlı pişirici ocak için kapalı bir sistemdir. Dikdörtgen şeklindeki alt kısmı az miktarda su yada sebze/et suyuyla doldurun ve malzemeleri buharlı pişirici teline yan yana dizin. Cam kapak, buharlı pişiricinin üzerinde hava geçirmeyen bir mühür oluşturur, entegre bir termometre güvenilir bir şekilde ısıyı ölçer. Şimdi bir mola verebilirsiniz. Su kaynamaya başlayınca buhar yükselir. Balık, et ve sebzeler suyla temas etmeden pişer. Hiçbir şey yanmaz veya kurumaz ve bütün vitaminler buharın içinde korunur. WMF buharlı pişiricileri paslanmaz çelikten yapılmıştır, buna ek olarak serin kalan kulplara ve TransTherm® tabana sahiplerdir.

WMF Vitalis serisi için, tasarımcı Peter Ramminger ilhamını fırın tellerinden almıştır. Şef Johann Lafer ise kapağı kaldırmadan sıcaklığı kontrol etmeyi sağlayamak için termometreyi cam kapağa dahil etme fikrini buldu. Aroma buharlı pişiriciler bakımı kolay olan Cromargan® paslanmaz çelikten yapılmıştır ve küçük ocaklarda da kullanılabilen buharlı pişiriciler olarak tasarlanmıştır. Alt tarafta su kaynarken malzemeler sudan yükselen buharla pişer. Ayrıca WMF, tek kişilik evler ve küçük porsiyonlar için ideal olan 3.5 litrelik WMF Vitalis Compact’i üretmiştir. Aroma buharlı pişiriciler silikon kenarlı kapakla beraber gelir. Tüm WMF Vitalis ürünlerinin serin kalan kulpları ve TransTherm® tabanları vardır ve bulaşık makinesinde yıkanabilirler.


SKU3201000287
EAN4000530678546
İndüksiyonlu Ocakta KullanılabilmeEvet
Kapak TürüSilikon kenarlı cam kapak
KoleksiyonlarWMF Vitalis
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Ocak TipiTüm ocak tipleri için uygundur
Kapasite (L)6.5
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir
TasarımWMF Atelier (Peter Ramminger)
Sıcaklık DirenciFırında pişirmeye dayanıklı
Isıya DayanıklılıkKapaksız 250 °C'ye kadar, Kapaklı 180 °C’ye kadar ısıya dayanıklı
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.