Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Nuova E t& Pızza Çatal Bıçak Seti 12 Prç

Satış fiyatı:449,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET
 • WMF
 • Et ve pizza bıçağı ve çatalı
 • 12 adet
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • İçerik: 6x et&pizza çatalı, 6x et&pizza bıçağı. Uzunluk: 23 cm, 21 cm.
 • Materyal: Parlak Cromargan® paslanmaz çelik 18/10. Paslanmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir, dayanıklıdır, hijyeniktir, aside dayanıklıdır. Bozulmaz.
 • Keskin bıçaklar ve keskin uçlu çatallar et yemeklerine ve pizza partilerine keyif katar
 • Sağlam et bıçağı çok keskindir ve paslanmaz özel dövülmüş bıçak çeliğinden yapılmıştır. Tek bir parçadan dövülmüştür ve bir bütün olarak sertleştirilmiştir. Tırtıklı bıçak yıllar boyu mükemmel keskinliği garanti eder. Bıçak sapı ele çok iyi bir şekilde oturur.
 • Tasarım: Jutta Keil

Ürün Açıklaması

Eti her şeyden çok sevenlerin en önem verdikleri şeylerden biri de pişirdikleri leziz etleri rahatlıkla kesebilecekleri keskin çatal bıçaklardır. Et çatal bıçak takımında, özel bıçak çeliğinden üretilmiş çok keskin ve tırtıklı bıçaklar bulunur. Etlerin kızarmış dış yüzeyini kolaylıkla keser ve etin sulu kısımlarında adeta tereyağ kesermiş gibi kayar. Et çatallarının uzun ve keskin dişleri, eti lokmalara ayırmaya yardımcı olur. Dış kenarları ile haşlanmış patatesleri, sebzeleri ve marul yapraklarını bile kesmek oldukça kolaydır. WMF et çatal bıçak takımı 2 koleksiyon halinde mevcuttur: Nuova serisindeki bıçak ve çatallar Cromargan® üretimidir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ranch koleksiyonundaki çatal ve bıçaklar Cromargan® paslanmaz çelik ve perçinlenmiş meşe odunun birleşiminden üretilmiştir. Bu setin parçaları için elde yıkama önerilir.

Tasarımcı Jutta Keil, yemeklerinizin lezzetini yansıtan özel çatal kaşık bıçak takımını Nuova koleksiyonu için geliştirmiştir. Kokteyl kaşıklarından pasta servislerine veya salata servislerine – tüm zevk ve lezzetlere uygun bir seridir: haşlanmış yumurtalarınız için yumurta kaşıkları, pastalarınız ve kekleriniz pasta spatulası, italyan usülü kahve lezzetleri için ise espresso ve latte macchiato kaşıkları bulunur. Koleksiyondaki maşalar için tasarımcı André Stocker, evrensel makarna servis kaşıklarının yanı sıra kuşkonmaz maşaları ve perfore servis maşaları da tasarlamıştır. Özel çatal kaşık bıçak seti ve sağlam servis kaşıkları ve maşalar, parlak Cromargan® üretimidir. Sade, parlak ve zamana meydan okuyan tasarımları sayesinde her sofra takımıyla uyumludur. WMF çatal kaşık bıçak takımı ürünleri ayrı veya set olarak bulunur ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.


SKU3201002518
EAN4000530680761
RenkPaslanmaz çelik
KoleksiyonlarNuova
MateryalCromargan® 18/10 paslanmaz çelik
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir
TasarımJutta Keil
Uzunluk (cm)23
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.