Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Çocuk Çkb Seti 4’lü Winnie The Pooh

Satış fiyatı:349,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET
  • WMF
  • Çocuk çkb seti
  • 4 adet
  • Ücretsiz kargo
  • Güvenli ödeme
  • Ücretsiz iade

Genel Bakış

  • İçerik: Hepsinden 1 adet çatal, bıçak, kaşık ve küçük kaşık.
  • Materyal: Parlak Cromargan® paslanmaz çelik 18/10. Paslanmazdır, dayanıklıdır, hijyeniktir, aside dayanıklıdır ve asla bozulmaz. Renkli çatal kaşık bıçak motifleri çizilmeye dayanıklıdır, güvenlidir.
  • 3 yaşından büyük çocuklar içindir: çocukların tek başına yemesi için uygundur. Çocuklara uygun boyut ve şekle sahiptir. Hediyeliktir.
  • Tasarım: ©Disney – İki güçlü marka olan WMF ve Walt Disney güçlerini birleştirdi. 125 yıllık çocuk yemek setleri deneyimi ile Hollywood rüya fabrikasının kahramanlarının geliştirdiği, sevgiyle tasarlanmış motiflerle süslenmiş çocuklara uygun yemek setleri çocukları çok sevindirecek.

Ürün Açıklaması

Çocuklar WMF’in çocuk çatal kaşık bıçak seti ile çatal, kaşık ve bıçak kullanmayı öğrenirken çok eğlenecek. WMF’in çocuk çatal kaşık bıçak takımları alanında 125 yıldan beri süregelen bir deneyimi vardır. Paslanmaz çelik üretimi bu takımlar, sevimli motiflerle işlenmiş ve renkli resimlerle süslenmiştir. Her 4 parçalık sette bir çocuk bıçağı, büyük ve küçük çocuk kaşığı ve çocuk çatalı bulunur. Çatal kaşık bıçak setinin ve dayanıklı saplarının boyutları çocukların küçük elleri ve motor becerileri için uygundur. WMF’in çocuk bıçakları kör bıçaklardır, keskin dişli değildirler. Kaşığın köşeleri yuvarlatılmıştır, küçük ve körleştirilmiş çatal uçları da küçük ağızlar için ideal olarak şekillendirilmiştir. Motiflerdeki Princess Anneli, Wicky gibi detaylar titizlikle işlenmiştir. Cromargan® paslanmaz çelik 18/10 materyali çok dayanıklıdır, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Setler, 3 yaşından büyük çocuklar için uygundur.

Bal aşığı ayıcık Winnie the Pooh’yu eminiz ki herkes tanır! Çocuklar yemek yerken Winnie the Pooh da masada olunca çok eğlenecekler. Winnie the Pooh çocuk çatal kaşık bıçak setinin parlak Cromargan® paslanmaz çelikden 18/10 üretilmiştir. Bütün parçalar sevimli Winnie the Pooh motifleriyle işlenmiştir ve çocukların kullanabileceği oranlarda ve motor becerilerine göre tasarlanmıştır. Tüm parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir.


SKU3201002447
EAN4000530645074
RenkRengarenk, paslanmaz çelik, sarı
KoleksiyonlarWinnie the Pooh
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Tasarım©Disney
Yaş Grubu3+
Tema MotiflerWinnie the Pooh
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.