{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Gerçek Alman kalitesini deneyimleyin.

Fusiontec - yemek pişirme keyfiniz için mükemmel karışım.

Hassas ve yenilikçi işlemler uygulayan çalışanlar, kuvars ve feldspat gibi 20'den fazla hammaddeyi çelikle birleştirerek WMF'nin olağanüstü pişirme gereci malzemesi olan Fusiontec'i yarattı.

Özel bir üretim süreci.

ERİTME ve TAŞLAMA

20'den fazla mineral, yaklaşık 1300°C'de eritilir. Eriyik, soğuk suya daldırılır ve katılaşarak camsı bir yapı oluşturur. Bu da Fusiontec alaşımının temelidir.

DERİN ÇEKME
Neredeyse saf demirden yapılan özel çelik çekirdeği, derin çekme işlemiyle kalıplanır.

BİRLEŞTİRME

Kalıplanan çelik ve mineral cam katmanları, birbiri üzerine birleştirilerek 2-3 katmanlı ayrılmaz bir yapı oluşturur ve fırında 860°C sıcaklıkta kaynaşır.

KROM KAPLAMA
Dökme kenarlığı, cilalama ve kaplama işlemleriyle üretilir. Ardından krom kaplanarak korozyona ve aşınmalara karşı korunmuş olur.
KALİTE KONTROLÜ
Daha sonra tutma yerlerinin montajı yapılır ve son olarak elle %100 kalite kontrolü yürütülür.

Tek bir yüksek performanslı malzeme ile en iyi pişirme gereçleri.

WMF'nin Fusiontec pişirme gereçleri bakırın ısı iletme hızını, dökme demirin ısı tutma özelliğini, camın çizilmelere karşı direncini, paslanmaz çeliğin korozyona dirençli yapısını ve alüminyumun sağladığı homojen ısı dağılımını tek bir benzersiz malzemede bir araya getirir**. Sonuç: Hızlı ısınma, enerji tasarruflu pişirme için olağanüstü ısı dağılımı ve tutulumu ile olağanüstü pişirme sonuçları. Son derece sert olan yüzey sağlam bir şekilde üretilmiştir, çizilme ve aşınmalara karşı dirençlidir, olağanüstü dayanıklılığa sahiptir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bunların tümü, uzun ömürlü şık bir estetik ile sunulur.

WMF WMF WMF

* 30 yıl garanti, Fusiontec pişirme gereçlerinin iç ve dış yüzeylerini kapsar ve yalnızca ürünün amacına uygun kullanıldığı durumlarda geçerlidir. Garanti kapsamıyla ve uygun kullanımla ilgili ayrıntılı bilgiler, ürünlerle birlikte temin edilen kullanma kılavuzunda bulunabilir.** Bilimsel makalelere ve iç testlere dayanarak, 2020

Rakipsiz WMF Fusiontec malzememizin özellikleri neler?

Fusiontec, mutfaktaki ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize hizmet edebilmek için tüm mevcut pişirme gereci malzemelerinin en iyi özelliklerini** bir araya getirir. Ömür boyu.*

Bakırın ısı iletim hızı: Tam bir rahatlık ve kontrol, enerji tasarruflu pişirme için hızlı ısınma.

Dökme demirin ısı tutma özelliği: Isı kaynağı kapatıldığında bile tencereniz ısıyı çok uzun süre tutar, bu ısı ile pişme işlemi devam eder.

Camın çizilmelere karşı direnci: Günlük, yoğun kullanım için tasarlanmıştır, çiziklere ve aşınmalara dirençlidir.

Paslanmaz çeliğin korozyona dirençli yapısı: Olağanüstü dayanıklılık ve hijyen için sağlam bir şekilde üretilmiştir, korozyona dirençli olduğu için bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Alüminyumun sağladığı homojen pişirme sonuçları: Tencerenin her yeri eşit şekilde ısınır, böylece mükemmel homojenlikte pişirme sonuçları sunar, hem ortası hem kenarları.

** Bilimsel makalelere ve iç testlere dayanarak, 2020