{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

WMF bıçak koleksiyonları. Sizin seçiminiz!

Yemek yapmak, tamamen bireysel tercihlerinize bağlıdır. Özellikle de en önemli gereç olan bıçak söz konusu olduğunda. WMF bıçak koleksiyonları, farklı amaçlar için şekillendirilmiş zengin bıçak modellleri ve her zevke uyan güzel bıçak çeşitleri sunar.

Malzemelerinizi alın. Bıçağınızı tutun. Kesmeye başlayın. Her bir kesiş, kendine özgü sese sahip. Soğanlar kıtırdar, biberler kütürder, maydanoz hışırdar. Yiyecekleri kolayca keserek bıçağın marifetlerinin ve hissinin keyfini çıkarın. Bıçaklarımız, dövme çekici kullanılarak tüm uzunlukları boyunca dövülür ve Performance Cut teknolojisi sayesinde ekstra keskinliğe sahiptir. Bıçaklarımızın sapları, size özel üretilmişçesine elinize oturur. 

Sofistike tasarım, yüksek işlevsellikle buluştu. Tamamen metalden üretilen seri, Makio Hasuike imzalı. Bıçağı, Performance Cut teknolojisiyle özel dövme çelikten yapılıyor. Dövme çelik destek, parmak koruyucu görevi de görüyor. Cromargan® bıçak sapı ise sağlam, kusursuz şekilde işlenmiş ve tamamen hijyenik. 

Grand Class: Nostalji, son teknolojili tasarımla buluşuyor.

Paslanmaz çelik perçinli siyah tutma yeri, geçmiş dönemlerin geleneksel zanaatlarını anımsatıyor. Ergonomik şekli ise rahat ve güvenli tutma deneyimi sunuyor. Performance Cut teknolojisine sahip yüksek kaliteli bıçak yüzeyi, olağanüstü ve uzun ömürlü keskinlik sağlıyor.

"WMF'nin Spitzenklasse Plus serisindeki şef bıçakları harika çünkü boyutları mükemmel."

Nina Kemper, amatör aşçı, Hamburg-Almanya

Spitzenklasse Plus

Geleneksel klasik koleksiyonun yenilenmiş tasarımı, yuvarlatılmış tutma yerleriyle mükemmel görünüyor ve bıçaklar elinize çok daha rahat oturuyor. Tutma yerlerinin kusursuz yapısı, mükemmel denge ve Performance Cut teknolojisiyle geliştirilmiş bıçaklar her zaman temiz, güvenli ve güvenilir kullanımı garantiliyor.