{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Almanya'da üretildi, tüm dünyada evlerinize girdi

Almanlar kararını verdi: Mutfak bıçağı konusunda ilk tercihleri WMF. Peki diğer ülkeler aynı fikirde mi? DISH dergimiz valizini topladı ve bir keşif yolculuğuna çıktı.

En önemli şekillerde ve boyutlarda bıçaklar içeren güzel ve tertipli bir bıçak seti, uzun zamandır mutfaklarda olmazsa olmaz bir statü sembolü haline geldi. Yemek pişirme işinden anlayanlar, kaliteli bıçaklara yatırım yapıyor. Almanya Hizmet Kalitesi Kurumu (DISQ) tarafından yürütülen bir ankete göre, müşteriler yeni bir bıçağın kalitesine ikna olmuşsa daha fazla para ödemek onları caydırmıyor.

"ÇOK İYİ" kalite puanı

Ankette WMF birinci sırada yer alarak en popüler mutfak bıçağı unvanına sahip oldu. Ürün kalitesi ve çeşitliliği bakımından alınan mükemmel sonuçların yanında, marka imajı da çok yüksek puan elde etti. Mutfak bıçaklarında bir numara olarak itibarını ve cazibesini Avrupa'nın ötesine de taşımak isteyen WMF, başka mutfakların ve geleneklerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ürünlerini sürekli adapte ediyor. Asya: Bu mutfakta doğrayıcı ve dilimleyici olmak üzere iki temel bıçak kullanılıyor. Doğrayıcı bıçak veya Çin satırı, birçok farklı gıdayı doğramakta kullanılıyor ve diğer her şeyi dilimleyici bıçak hallediyor.

Zanaatkarlık ve inovasyon

WMF, bıçak sahiplerinin bıçaklarını çok sık bilemek zorunda kalmamasını sağlamak için önemli adımlar atıyor. Firmanın bıçakları, çok uzun süre keskin kalabilecekleri bir şekilde işleniyor. Performance Cut teknolojisi, hassas bileme açıları sayesinde net sonuçlara ulaşılabilen özel bir süreç sağlıyor. 

Eşsiz: Performance Cut WMF bıçaklar. Gelenek ile geleceğin buluştuğu yer

WMF, olağanüstü ve uzun ömürlü keskinliğe sahip bıçaklar üretmek için geleneksel dövme sanatını ve yeni hassas teknolojilerin avantajlarını bir araya getiriyor. Bıçaklar dövüldükten sonra özel bir fırında ısıl işleme tabi tutuluyor. Bu işlem, bıçakta kullanılan çeliğin yapısını değiştirerek sertleştiriyor ve önceleri mümkün olmayan daha keskin açılarda bilenmesine imkan tanıyor. En son bileme sürecinde, modern hassas teknolojiler bıçağa tam doğru şeklini veriyor. Performance Cut teknolojisine sahip bıçaklar sıra dışı keskinliğe sahip oluyor ve bu keskinliği olağanüstü bir biçimde koruyabiliyor.