{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
3 yaş ve üzeri Mickey Mouse hayranları için öğünler keyfe dönüşsün WMF MICKEY MOUSE BARDAK+KAŞIK SETİ 2PRÇ
 WMF MICKEY MOUSE BARDAK+KAŞIK SETİ 2PRÇ  WMF MICKEY MOUSE BARDAK+KAŞIK SETİ 2PRÇ
 WMF MICKEY MOUSE BARDAK+KAŞIK SETİ 2PRÇ  WMF MICKEY MOUSE BARDAK+KAŞIK SETİ 2PRÇ
 WMF MICKEY MOUSE BARDAK+KAŞIK SETİ 2PRÇ  WMF MICKEY MOUSE BARDAK+KAŞIK SETİ 2PRÇ
Mağazada Bul
Favorilere Ekle
Favorilerden Çıkar
199
TL
Çocuklara uygun tasarım
Öğünlere zarif bir dokunuş sunmak üzere tasarlanan, çocukların dostu WMF bardak setini keşfedin: Üzerinde Mickey Mouse'un sevilen yüzü bulunan porselen bardaklar ve saplarında Mickey'nin ikonik baş silüeti bulunan iki uyumlu kaşık.
3 yaş ve üzeri
Çocuklara uygun bu Mickey Mouse bardak setinin ergonomisi, tasarımı ve işlevi 3 yaş ve üzeri çocuklar için idealdir. Öğrenme sürecini aydınlatırken bir yandan da kendi başına yemek yemeyi teşvik etmek amacıyla özel olarak üretilmiştir.
Yüksek kaliteli malzemeler
Yüksek kaliteli porselen ve sağlam ve şık Cromargan® 18/10 paslanmaz çelik malzemeden üretilen parçalar kolay temizlenir, tadı nötrdür ve asitlere karşı dirençlidir. Böylece olağanüstü dayanıklılık, tam lezzet performansı ve seçkin bir estetik sunar.
Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Bulaşık makinesinde yıkanabilen malzeme, günlük kullanımda zahmetsiz temizlik ve mükemmel hijyen sağlar.
Kaliteli kutusu ile hediye için çok uygundur
Mickey Mouse görsellerini içeren yüksek kaliteli kutusuyla, çocukların yıllarca unutmayacağı kıymetli bir hediye olarak verilmeye hazırdır.
Özel işleme imkanı
Kaşık üzerine özel işleme yaptırarak hediyenizi daha da unutulmaz kılın. İsim, tarih veya kişiselleştirilmiş bir mesaj yazdırarak unutulmaz bir jeste imza atabilirsiniz.
WMF Kaşıklı Bardak Seti: Çocuklara Uygun Tasarım
WMF ve Walt Disney, öğünlere neşe katmak için güçlerini birleştirdi! Tüm dünyanın gönlünde taht kuran iyimser çizgi karakter Mickey Mouse figürleriyle, WMF 4 Parçalı Bardak Seti her gün keyifli öğünleri garantiler. Çocuklar ve Mickey Mouse hayranları için tasarlanan sette, üzerinde Mickey Mouse'un sevilen yüzü bulunan, bulaşık makinesinde yıkanabilen M boy iki adet porselen bardak ve saplarında Mickey'nin ikonik baş silüeti bulunan iki uyumlu kaşık yer alır. Bardaklar sıcak çikolata, sütlü kahve ve diğer kahve içecekleri için idealdir ve Mickey Mouse koleksiyonundaki S boy bardaklarla mükemmel uyum sağlar. Böylece her yaştan Mickey hayranları aynı desendeki bardakları kullanabilir. Bu set, dekoratif kapaklı kutusu ve isteğe bağlı işleme imkanı ile mükemmel bir hediyedir. Mickey Mouse'un daimi cazibesini taşıyan bir hediye paketini açan Mickey hayranlarının gözleri parlar. Mickey, tüm dünyada nesiller boyu sevilen gerçek bir Disney klasiğidir.
Teknik Özellikler
SKU 3201005817
EAN 4000530702487
Renk Rengarenk - Paslanmaz Çelik
Boyut Kaşık: 16 cm / Kupa: 10,5 cm
Ağırlık 1200
Materyal Cromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik + porselen
Isı Dayanıklığı 130°ye kadar
Bakım Bulaşık makinesinde yıkanabilir
Yaş 3+
Tasarım ©Disney
Kutu içi adet 4 (2 x kupa + 2 x kaşık)
WMF Kaşıklı Bardak Seti: Çocuklara Uygun Tasarım
Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Benzersiz ve bozulmaz.
Cromargan®: 18/10 paslanmaz çelik. Benzersiz ve bozulmaz.
Çatal kaşık bıçak setleri, tencereler veya mutfak gereçleri. WMF ürünlerinin tamamı günlük kullanıma uygun olmalı ve ne kadar sık kullanılırsa kullanılsın güzel görünümünü sonsuza dek korumalıdır. WMF, son 80 yıldır çok çeşitli Cromargan® ürünler üreterek buna çözüm getiriyor. Cromargan® adı "krom" ve "argan" kelimelerinden oluşuyor. Krom, çeliğin yüksek krom içeriğine sahip olmasından ve argan da gümüşe benzer görünümünden geliyor. WMF ürünlerinin neredeyse tamamı Cromargan® ile üretiliyor: Olağanüstü kullanışlılık ve bakım kolaylığı sunan 18/10 paslanmaz çelik malzeme. Bu birinci sınıf paslanmaz çelik kokusuz ve tatsız ve ayrıca gıda asitlerine de dayanıklı. Cromargan® ayrıca çizilme ve darbelere dayanıklı ve yoğun kullanımda dahi dayanıklılığını koruyor. Tabii ki Cromargan® ile üretilen tüm ürünler bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.
{ "type": "productViewed", "payload" : { "products": [{ "id": "3201005817", "sku": "3201005817", "name": "WMF MICKEY MOUSE BARDAK+KAŞIK SETİ 2PRÇ", "price": "199", "brand": "WMF", "variant": "", "category": "Ürünler/Sofra \u0026 İçecek/Çocuk Çatal, Kaşık, Bıçak Ve Sofra Ürünleri/Çocuk Yumurtalıkları \u0026 Diğer", "dimension10" : "", "dimension11" : "", "dimension12": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "33BQFWY . ", "dimension15": "3201005817", "dimension16": " 199 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "standart", "dimension19": "", "dimension20": "", "dimension30": "579" }] } }