Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Compact Cuisine Tencere Seti 4p

WMF Compact Cuisine Tencere Seti 4pWMF Compact Cuisine Tencere Seti 4p
SKU: 3201010351
Satış fiyatı:2.999,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET

 

 • WMF
 • Tencere Seti
 • 4 adet.
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • Yer tasarrufu için iç içe istiflenebilir, bu sayede mutfaklarda az yer kaplar.
 • İçindeki ölçü göstergesi içerikleri ölçmeyi kolaylaştırır.
 • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
 • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur (cam kapak hariç), tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.
 • Almanya’da üretilmiştir – üst seviye kaliteye sahiptir.

Ürün Açıklaması

WMF tencere setleri, etleri ve birçok yemeği istediğiniz şekilde hazırlayabilmenizi sağlar. Kısa tencere lezzetli yahniler ve dolmalar için mükemmeldir. Derin tencere pişirme sırasında daha çok sıvıya ihtiyacı olan her yemek için idealdir. Makarna, patates ve çorbalar geniş tencere için hiç problem değildir. Ayrıca karnıbahar gibi büyük sebzeleri haşlamak ve patatesleri pişirdikten hemen sonra tencerenin içinde püre haline getirmek için geniş bir alana sahiptir. Tüm tencereler yüksek kaliteli Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca hepsi, tüm ocak tiplerine uygun olan, eşit ısı dağılımı sağlayan ve ısıyı uzun süre koruyan TransTherm® tabana sahiptir.

Akıllı, pratik, kompakt: Modern mutfakta, sınırlı depolama alanının en iyi şekilde kullanılması genellikle önemli bir husustur. WMF Compact Cuisine tencere seti, en küçük alanlarda yer tasarrufu sağlayan depolama için istifleme işlevli şık tasarımın ve mükemmel pişirme özelliklerinin eşsiz bir kombinasyonunu sunar. Compact Cuisine Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir. İçi boş saplar tencereden sapa ısı geçişini azaltır, böylece kulplar aşırı ısınmaz. Tencerelerin içindeki ölçü göstergesi ölçmeyi ve doldurmayı kolaylaştırır, özel dökme ağzı damlatmadan dökmeyi mümkün kılar. Patentli TransTherm® taban, indüksiyon ocaklar dahil tüm ocak tiplerinde kullanıma uygundur, ısıyı hızlıca emer ve eşit bir şekilde dağıtarak oldukça uzun bir süre korur. Tencereler bulaşık makinesinde yıkanabilir ve yerden tasarruf etmek için birbirlerinin içine yerleştirilebilir. Compact Cuisine serisinde farklı boyutlarda 4 farklı tencere bulunur.


SKU3201010351
EAN4000530709028
RenkPaslanmaz çelik
İndüksiyonlu Ocakta KullanılabilmeEvet
Kapak TürüCam kapak
KoleksiyonlarCompact Cuisine
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Materyal ÖzelliğiParlak
Ürün Özellikleriİç ölçü göstergesi, damlatmadan dökmek için geniş dökme ağzı, iç içe istiflenebilir
Ocak TipiTüm ocak tipleri için uygundur
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir
Sıcaklık DirenciFırında kullanılabilir
Isıya DayanıklılıkKapaksız 250 ° C'ye kadar, kapaklı 180 ° C’ye kadar ısıya dayanıklı
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.