Sepet
Sepet
Sepet boş


Genel Bakış

  • İçerik: Çok fonksiyonlu tencere Ø 28 cm
  • Damlatmadan dökmek için geniş kenarlar.
  • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm ®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
  • İşlevsel kısımlar sap’a güvenli
  • Materyal: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.
  • Almanya’da geliştirilmiştir.
  • Yüksek kaliteli 180°C’ye kadar ısıya dayanıklı (kapağa entegre termometre hariç), cam kapaklar sayesinde pişirme esnasında tencerenin içini rahatlıkla görebilirsiniz.
  • Tencere içerisindeki ısıyı kontrol etmeyi sağlayan cam kapağa entegre termometre, buharlı pişirme için buhar sepeti ve tutma teli

Ürün Açıklaması

WMF Select-it çok fonksiyonlu tencere; buharlı pişirme, güveç tarifleri, kavurma ve kızartma gibi birçok pişirme ihtiyacına tek üründe çözüm sunuyor! Cam kapağına entegre termometresi ile tencere içerisindeki ısıyı 100°C’ye kadar takip edebilirsiniz. Bu sayede yiyeceklerinizin istediğiniz tarif için ihtiyaç duyduğu özel sıcaklığı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Buharda pişirme için entegre buhar sepeti, pişen ürünlerin tencereden kolaylıkla süzülerek servis edilmesini sağlar. Ayrıca kavurma, güveç gibi tarifleriniz için buhar sepeti kolaylıkla çıkarılıp, WMF Select-it çok fonksiyonlu tencere standart pişirme fonksiyonuna çevrilebilir. Profesyonel sonuçları evinizin mutfağında elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!


SKU3201002646
EAN4000530693129
İndüksiyonlu Ocakta KullanılabilmeEvet
Kapak TürüYüksek kaliteli cam kapak
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Ocak TipiTüm ocak tipleri için uygundur
Çap (cm)28
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir (termometre hariç)
Sıcaklık DirenciFırında kullanılabilir
Isıya DayanıklılıkKapaksız 250 ° C'ye kadar / kapaklı 180 ° C'ye kadar ısıya dayanıklı
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.