Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Function 4 Tencere Seti 4p

Satış fiyatı:4.199,00 TL
Stok Durumu: Ürün stokta yok


Gelince Bilgi Ver
 • WMF
 • Tencere Seti
 • 4 Adet
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • İçerik: Kapaklı 1x kısa tencere Ø 20 cm (yaklaşık 2.5l), kapaklı 3x derin tencere Ø 16 cm (yaklaşık 1.9l), 20 cm (yaklaşık 3.9l), 24 cm (yaklaşık 5.7 l)
 • Silikon kenarlı cam kapaklarda 4 adet süzme fonksiyonu. İçindeki ölçü göstergesi içerikleri ölçmeyi kolaylaştırır. Damlatmadan dökmek için geniş dökme ağzı. İçi boş kulplar tencereden kulplara olan ısı transferini azaltır.
 • WMF tencereleri indüksiyon dahil her ocak tipinde kullanıma uygundur. TransTherm-Allherdboden®, gelişmiş ısı tutma ve eşit ısı dağılımı özellikleri ile enerji tasarrufu sağlayan patentli taban sistemidir.
 • Malzeme: Cromargan® Paslanmaz çelik 18/10 - bulaşık makinesinde yıkanabilir, kolay temizlenebilir, fırında kullanıma uygundur, tadı yoktur ve aside dayanıklıdır.
 • Almanya’da üretilmiştir – Üst seviye kaliteye sahiptir.

Ürün Açıklaması

Bir rüya takımı! Bu WMF tencere seti, etleri ve birçok yemeği istediğiniz şekilde hazırlayabilmenizi sağlar. Kısa tencere lezzetli yahniler ve dolmalar için mükemmeldir. Derin tencere pişirme sırasında daha çok sıvıya ihtiyacı olan her yemek için idealdir. Makarna, patates ve çorbalar bu geniş tencere için hiç problem değildir. Ayrıca karnıbahar gibi büyük sebzeleri haşlamak ve patatesleri pişirdikten hemen sonra tencerenin içinde püre haline getirmek için geniş bir alana sahiptir. Tüm tencereler yüksek kaliteli Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca hepsi, tüm ocak tiplerine uygun olan, eşit ısı dağılımı sağlayan ve ısıyı uzun süre koruyan TransTherm® tabana sahiptir.

Bu pişirme serisi NOA Aachen tasarım ajansının katkılarıyla geliştirilmiştir, kapakların tasarımının ilhamı ise Apple iPod’dan gelmiştir. Paslanmaz çelik ve silikonun kombinasyonundan oluşan kapağın 4 farklı işlevi vardır. Bu pratik özellik, pozisyonuna bağlı olarak sıvıların kapak kapalıyken süzülebilmesini sağlar – ya tamamının ya da kontrollü bir şekilde bir kısmının: kaynar su geniş veya dar deliklerden süzülürken makarna veya pirinç tencerenin içinde kalır. Kapalı pozisyon çok fazla su kullanmadan pişirme içindir, açık pozisyon ise sıvıların tamamını süzmek içindir. Kapaktaki kırmızı halka oldukça dikkat çekicidir. Isıya dayanıklı silikondan yapılmıştır ve kapağın tencereye sıkıca oturmasını sağlar. Diğer önemli bir özellik ise içi boş kulplardır, yemek pişirirken fazla ısınmaz ve tencere tutacağı ihtiyacını ortadan kaldırırlar. Dayanıklı Cromargan® paslanmaz çelikten yapılan tencerelerin içindeki ölçü göstergesi sıvıların kolayca ölçülmesini sağlar. TransTherm® taban, indüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygundur, ısıyı hızlıca iletir ve eşit bir şekilde dağıtarak oldukça uzun bir süre korur. Bu seride toplam 4 farklı tencere bulunur.


SKU3201001033
EAN4000530605955
RenkPaslanmaz çelik
İndüksiyonlu Ocakta KullanılabilmeEvet
Kapak TürüCam kapak
KoleksiyonlarFunction 4
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Materyal ÖzelliğiParlak
Ürün ÖzellikleriDamlatmadan dökmek için geniş dökme ağzı, paslanmaz çelik kulplar
Ocak TipiTüm ocak tipleri için uygundur
BakımBulaşık makinesinde yıkanabilir
TasarımNOA Design
Tasarım ÖdülüDesign Plus Messe Frankfurt 2009, iF design award iF Hannover 2009, Nominierung für den DP3D 2008, red dot award Design Zentrum NRW 2008
Sıcaklık DirenciFırında pişirmeye dayanıklı
Isıya DayanıklılıkKapaksız 250 °C'ye kadar, Kapaklı 180 °C’ye kadar ısıya dayanıklı
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.