Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Bar Seti

WMF Bar SetiWMF Bar Seti
SKU: 3201000677
Satış fiyatı:999,00 TL
Stok Durumu: Ürün stokta yok


Gelince Bilgi Ver
 • WMF
 • Bar seti
 • 6 adet
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • İçerik: 1x Karıştırıcı, 1x ölçü kabı, 1x bar süzgeci, 1x bar kaşığı, 1x buz maşası, 1x servis tabanı | Materyal: Cromargan® paslanmaz çelik, WMF cam ve plastik PC/SAN materyallerinin özgün kombinasyonu
 • Karıştırıcı: Kullanışlı şekli sayesinde tek elle çalkalamak mümkündür. Ölçü kabı: Karışmış içkileri 2 cl ve 4 cl olarak kusursuzca ölçmek ve paylaştırmak için kullanılır.
 • Bar süzgeci: Buz küplerini, limon çekirdeklerini ve benzer malzemeleri bardaklara dökerken tutması için bar süzgeci kullanılır. WMF kokteyl süzgeci Cromargan® yapımıdır ve spiral yay, karıştırıcının çapına uygun olarak yerine yerleşir.
 • Bar kaşığı: “Bar kaşığı” ölçüm birimi, yaklaşık olarak “çay kaşığı” ölçü birimine denktir. Uzun kokteyl bardaklarında da kullanım kolaylığı sağlaması için sapı uzundur.
 • Buz maşası: Buz küplerini buz kovasından kolaylıkla alabilmek için buz maşası.
 • Hızlı hareketleri ve artistik yetenekleriyle profesyonel bir barmenin çeşitli kokteyller hazırlamasını izlemek oldukça etkileyicidir. Yeni kokteyller yaratmak ve yeni tarifleri aileniz ve arkadaşlarınızla beraber denemek çok eğlenceli olacak!

Ürün Açıklaması

Yenilikçi ve profesyonel bar aletleriyle özgün ve modern bir bar serisi:

Karıştırıcı: kullanışlı şekli sayesinde tek elle çalkalamak asla problem değildir. Ölçü kabı: Karıştırırken 2 cl ve 4 cl’nin tam olarak ölçüsünü almak için ölçü kabı. Kokteyl süzgeci: Buz küplerini ve limon çekirdeklerini bardaklara servis ederken ayırabilmek için kokteyl süzgecine ihtiyacınız vardır. WMF kokteyl süzgeci Cromargan® yapımıdır ve spiral yay, karıştırıcının çapına uygun olarak yerine yerleşir. Bar kaşığı: “Bar kaşığı” ölçüm birimi, yaklaşık olarak “çay kaşığı” ölçü birimine denktir. Uzun kokteyl bardaklarında da kullanım kolaylığı sağlaması için sapı uzundur. Buz maşası: Buz küplerini buz kovasından kolaylıkla alabilmek için buz maşası.

Hızlı hareketleri ve artistik yetenekleriyle profesyonel bir barmenin çeşitli kokteyller hazırlamasını izlemek oldukça etkileyicidir. Neden siz de kendinize bir barmenlik deneyimi yaşatmayasınız ki? Yeni kokteyller yaratmak ve yeni tarifleri aileniz ve arkadaşlarınızla beraber denemek çok eğlenceli olacak! WMF Loft koleksiyonu ihtiyacınız olan tüm ölçü kaplarını ve shakerları sunar. Tasarımının kavisli şekli, sade ve modern bir görünüm sunarken hepsi yüksek kalite Cromargan® materyalinden yapılma olan bu serinin ürünleri asla kırılmaz. Yeni başlayanlar 6 parçalı bar setine özellikle bayılacaklar. Bu set, basit kokteyller yapmanın yanı sıra daha karmaşık ve krema kıvamlı içkileri hazırlamak için de idealdir. Buna ek olarak setle uyumlu servis tabanı, seti göz alıcı bir hale getirir.


SKU3201000677
EAN4000530489548
KoleksiyonlarLoft
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
BakımBulaşık makinesinde yıkababilir
TasarımHeinrich Fiedeler & Michael Raasch
Tasarım ÖdülüGood Design The Chicago Athenaeum 2004, Good Design The Chicago Athenaeum 2005, red dot award Design Zentrum NRW 2005
Uzunluk (cm)33.7
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.