Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Buz Kovası

Satış fiyatı:769,00 TL
Stok Durumu: Ürün stokta yok


Gelince Bilgi Ver
  • Ücretsiz kargo
  • Güvenli ödeme
  • Ücretsiz iade

Genel Bakış

  • Materyal: Mat bitişli Cromargan® paslanmaz çelik, silikon ve plastiğin (PC) özgün birleşimi| Yükseklik: 19cm
  • WMF buz kovasıyla buz küpleri her zaman hazır olarak muhafaza edilir ve soğuk kalır.
  • Buz kovasının çift cidarlı olması sayesinde yalıtım etkisi yaratılır ve dış tarafında buğulanma olmaz. Alt kısmındaki süzme bölmesi sayesinde buz küpleri kuru kalır.
  • Kavisli şekli bu tasarıma modern bir hava verir. Yüksek kaliteli Cromargan® materyali Loft koleksiyonunun ürünlerinin dayanıklı olmasını ve kolay kullanılabilmesini sağlar.

Ürün Açıklaması

Kokteyllerde ve uzun bardaklarda içilen içeceklerde buz, olmazsa olmaz bir malzemedir – bu yüzden bir buz kovasına sahip olmak bir gerekliliktir.  WMF buz kovasının yalıtımı çok iyi olduğu için buz küpleri şekillerini kaybetmez. Pratik süzgeç aparatı çözülen buzun suyunun akmasını sağlar. Kapağındaki içe doğru oyukları ise kolay kullanım sağlar. Üstelik bu buz kovası hem dayanıklı hem de şıktır: Yüzeyi uzun ömürlü materyal Cromargan® yapımıdır ve zarif bir parlaklığı vardır.

Hızlı hareketleri ve artistik yetenekleriyle profesyonel bir barmenin çeşitli kokteyller hazırlamasını izlemek oldukça etkileyicidir. Neden siz de kendinize bir barmenlik deneyimi yaşatmayasınız ki? Yeni kokteyller yaratmak ve yeni tarifleri aileniz ve arkadaşlarınızla beraber denemek çok eğlenceli olacak! WMF Loft koleksiyonu ihtiyacınız olan tüm ölçü kaplarını ve shakerları sunar.  Tasarımının kavisli şekli, sade ve modern bir görünüm sunarken hepsi yüksek kalite Cromargan® materyalinden yapılma olan bu serinin ürünleri asla kırılmaz. Yeni başlayanlar 6 parçalı bar setine özellikle bayılacaklar. Bu set, basit kokteyller yapmanın yanı sıra daha karmaşık ve krema kıvamlı içkileri de hazırlamak için idealdir. Buna ek olarak setle uyumlu servis tabanı, seti göz alıcı bir hale getirir.


SKU3201000586
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.