Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Karaf 0,75 Lt Gümüş Kapak

Satış fiyatı:299,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET
  • WMF
  • Karaflar
  • Tekli Ürün
  • Ücretsiz kargo
  • Güvenli ödeme
  • Ücretsiz iade

Genel Bakış

Malzeme: Silikon kenarlı ve 18/10 Cromargan® paslanmaz çelikten tıpa, yüksek kaliteli cam karaf

CloseUp kapama: Dökmek için özel tasarlanmış eğim mekanizması sayesinde otomatik olarak açılıp kapanan akıllı kapak. Buz ve meyve parçaları, entegre süzgeç tarafından tutulur.

Karaf herhangi bir standart buzdolabının içecek bölümüne sığar.


Ürün Açıklaması

Bir zamanlar cam sürahilerde servis edilen su, şimdi şık ve ince karaflarla sunuluyor. Geniş ağız bölmesi suyu doldurmayı kolaylaştırırken, sıkı kapanma sistemi ile damlatma yapmadan servis yapmanızı sağlar. WMF su karafları; cam, el yapımı kristal ve cilalı Cromargan® gibi modern malzemelerden üretilmiştir ve çeşitli ebatlarda mevcuttur. Şık karafların üst kısımlarında yüksek teknoloji ürünü bir tıpa bulunur. CloseUp açma-kapama mekanizması sayesinde tıpası otomatik olarak açılır ve kapanırken, entegre süzgeç servis yaparken buzların ve ekleyebileceğiniz limon dilimlerinin dökülmesine engel olur. WMF su karafaları herhangi bir standart buzdolabının içecek bölmesine sığar.

Basic koleksiyon su karafları, Köhler & Wilms tasarım ajansı tarafından pratik CloseUp tıpa sistemi ile tasarlanmıştır. Eğme mekanizması su dökülürken otomatik olarak açılır ve kapanır ve entegre bir süzgeç buz küpleri ve meyvelerin dökülmesini önler. Cam karaflar, saplı veya sapsız olarak 0.75 ile 1.5 litre arasında üç farklı boyutta bulunmaktadır ve parlak Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Tüm karaflar bulaşık makinesinde yıkanabilir ve herhangi bir standart buzdolabının içecek bölmesine sığılabilir. Suyu masada soğutmak isteyenler, basic koleksiyon için WMF tarafından özel olarak tasarlanan soğutma aparatlarına karafları yerleştirebilirler.


SKU3201000190
EAN4000530658159
RenkGümüş
KoleksiyonlarBasic
MateryalCam
Yükseklik (cm)23.7
Çap (cm)10
Kapasite (L)0.75
BakımKaraf: Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kapak: Elde yıkama.
TasarımKöhler & Wilms
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.