Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF McSALT Tuzluk Seti Pembe+Mavi

WMF McSALT Tuzluk Seti Pembe+MaviWMF McSALT Tuzluk Seti Pembe+Mavi
SKU: 3201002462
Satış fiyatı:69,00 TL
Stok Durumu: Ürün stokta yok


Gelince Bilgi Ver
  • WMF
  • Tuzluk biberlik
  • 2 adet
  • Ücretsiz kargo
  • Güvenli ödeme
  • Ücretsiz iade

Genel Bakış

Bir Alman markası olarak WMF, çok yönlü ve şık ürün yelpazesiyle, tasarımlarıyla ve güvenilir kalitesiyle tanınır. 160 yıldan beri WMF, yemek pişirmeyi, içmeyi ve yemek yemeyi profesyonel standartları koruyarak ve üretim teknolojilerindeki yenilikleriyle gerçek bir deneyim haline getirir.

Ürün Açıklaması

Kırmızı, yeşil, pembe ve mavi: McSalt renkleri masanıza getiriyor. Canlı renkli McSalt tuzluklar her zaman başlarına çicek veya taç takıyorlar. Ailenizin her üyesinin yakında kendi favori sevimli tuzluğu olacak.Tuzlukları doldurmak çocuk oyuncağı: Kolayca tuzluğun başlığını ve altını çekip ayırın, ince taneli tuzu McSalt’ın midesine doldurun. Paslanmaz çelik kapaktaki küçük delikler tuzun doğru şekilde ve güzelce dökülmesini sağlıyor. Sentetik maddeden ve Cromargan® 18/10 paslanmaz çelikten yapılan McSalt devrilmeyi engelleyecek bir yapıda tasarlanmıştır.

McEgg bunu asla hayal edemezdi! Eğlenceli yumurtalıklar ve tuzluk biberlikler tüm ailenin gözdesi olacak. Yemek masanızı daha keyifli bir hale getirmek için orijinal ve işlevsel yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.


SKU3201002462
EAN4000530664181
RenkPembe, Mavi
KoleksiyonlarMc Edition
MateryalSentetik Materyal ve Cromargan
Yükseklik (cm)4,5
Çap (cm)3,5
TasarımKöhler & Wilms
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.