Sepet
Sepet
Sepet boş


Genel Bakış

Bir Alman markası olarak WMF, çok yönlü ve şık ürün yelpazesiyle, tasarımlarıyla ve güvenilir kalitesiyle tanınır. 160 yıldan beri WMF, yemek pişirmeyi, içmeyi ve yemek yemeyi profesyonel standartları koruyarak ve üretim teknolojilerindeki yenilikleriyle gerçek bir deneyim haline getirir.

Ürün Açıklaması

İpeksi mat paslanmaz çelik uzun hazne tost makinesinden gözlerinizi alamayacaksınız. Ekstra ekmek kaldırma işlevi sayesinde küçük dilimleri kolayca alabilirsiniz. Çıkarılabilir kırıntı tepsisi sayesinde ekmek kızartma makinesini temizlemek çok kolay olacak. WMF’in ergonomik ve kolay kullanılabilen bu ürününün avantajları arasında ekstra ekmek kaldırma düğmesi, akıllı geri sayım işlevi, geniş LED ışıklı ve kolay ayarlanabilen kızartma ayarları yer alır ve böylece LINEO uzun hazne ekmek kızartma makinesine son dokunuşlar eklenmiş olur.

WMF LINEO serisinin bir parçası olan LINEO uzun hazne ekmek kızartma makinesi elegant, şık ve temiz tasarımıyla herkesi çok etkileyecek ve tüm mutfakların vazgeçilmez bir parçası olacak!


SKU3200000013
EAN4211129065504
RenkPaslanmaz çelik
KoleksiyonlarLineo
MateryalCromargan® 18/10 Paslanmaz Çelik
Yükseklik (cm)20.7
Uzunluk (cm)15.2
Genişlik (cm)41.7
Güç (Watt)900
Voltaj (V)220-240
Frekans (Hz)50-60
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.