Sepet
Sepet
Sepet boş


Genel Bakış

  • İçerik: 1 x sebze bıçağı 8 cm, 1 x şef bıçağı 20 cm, 1 x et bıçağı 20 cm, 1 x çift tırtıklı ekmek bıçağı 20 cm, 1x çok amaçlı bıçak 15 cm
  • Materyal: Paslanmaz çelik ve aside dayanıklı özellikli dövülmüş bıçak çeliği. Sertleştirilmiş bıçak sayesinde uzun ömürlü keskinlik. Yüksek kaliteli plastik üretimi yivsiz sap.
  • Performance Cut teknolojisi: Bıçakların uzun ömürlü keskinliği için geleneksel bıçak dövme zanaatı ile son teknoloji bıçak üretimini bir araya getirir: Bıçaklar eğilimi olmadan tamamen düz bir şekilde keser. Son derece güvenlidir ve saklaması kolaydır.
  • Ergonomik şekilli sap ve kolay kullanım için bıçağın kusursuzca dengelenmiş ağırlığı ve sapı. Eklemesiz işçilik bıçağı tamamen hijyenik bir hale getirir – bıçağın bıçak ve sap kısımları arasında farkedilir geçişler yoktur. Temizlik: Elde yıkama önerilir.
  • Almanya’da üretilmiştir – En yüksek kaliteli bıçaklar, Almanya’da kendi bıçak dövme atölyemizde üretilmiştir. Klasik ve modernin bir araya gelmesiyle oluşan, geleneksel perçinli modern tasarım.

Ürün Açıklaması

WMF’in bu bıçak setinde hepsinden birer adet olmak üzere; ekmek bıçağı, sebze bıçağı, şef bıçağı, et bıçağı ve çok amaçlı bıçak bulunur – başka bir deyişle malzemeleri soymak ve kesmek için ihtiyacınız olan her şey! Uzun ve tırtıklı bıçağıyla ekmek bıçağı, her çeşit ekmeği dilimler ve poğaça gibi daha yumuşak unlu mamülleri de dağıtmadan keser. Et bıçağı; bonfile, beyaz et veya kuzu etini en mükemmel şekilde ve lezzetli sularını kaybetmeden kesmenize yardımcı olur. Sebze bıçağı ise günlük kullanımda en büyük yardımcınız olacak. Dar ve esnek bıçağı ile elma kesme, havuç soyma ve salatalık doğrama gibi bir çok mutfak görevini gerçekleştirebilirsiniz. Geniş bıçağı ile şef bıçağı; balık, et ve sebzeleri kolaylıkla keser, ot ve kuruyemişleri hiç zorlanmadan doğrar. Bir diğer çok işlevli bıçak ise çok amaçlı bıçaktır. Kavisli bıçağı ile soyma, doğrama ve kesme onun için çok kolaydır – ayrıca en sevdiği malzemeler sebze, meyve, et ve balıktır.

Yüksek derecede keskin bıçaklar, eldiven gibi ele oturan saplar ve rakipsiz bıçak çeşitleri: Spitzenklasse Plus serisi WMF bıçakları içinde adeta bir klasiktir. Yenilikçi tasarım özellikleri, daha iyi bir tutuş için kavisli saplar sunar. Bıçak ve sap arasında farkedilmeyen geçişler, doğru dengeyi yakalamak için dövülmüş destek ve Performance Cut teknolojisi temiz, güvenli ve sağlam kullanımı garanti eder. Bu koleksiyondaki bıçaklar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir: şef bıçakları, çok amaçlı bıçaklar ve sebze bıçakları gibi klasiklerden Santoku ve et bıçakları gibi sofistike bıçaklara kadar her tür bıçak bulunur. Yemek hazırlamak hiç bu kadar keyifli ve kolay olmamıştı!

Teknoloji

WMF Performance Cut Teknolojisi

İstediğiniz kadar doğrayın, kesin. Performance Cut teknolojisi ile bıçağınız her zaman ilk günkü gibi keskin kalacak.

WMF Performance Cut Teknolojisi

WMF Performance Cut Teknolojisi Nedir?

WMF Performance Cut teknolojisi, Geleneksel bıçak dövme metotları ile son teknoloji bıçak üretim tekniklerinin kombinasyonudur: bıçaklardaki yenilikçi paslanmaz çelik dokusu ve son derece büyük bir özenle gerçekleştirilen bileme işlemi gibi... Bu sayede çok uzun süre keskinliğini koruyan ve en ideal kesme açısına sahip bıçaklar, gerçek aşçıların işini kolaylaştırır.

İstediğiniz kadar doğrayın, kesin. Performance Cut teknolojisi ile bıçağınız her zaman ilk günkü gibi keskin kalacak.

  • Performance Cut teknolojisi geleneksel bıçak dövme metotları ile bıçak teknolojisindeki en son gelişmeleri bir araya getirir.
  • Olağanüstü ve uzun süreli keskinlik için Performance Cut teknolojisi.
  • Özel dövülmüş bıçak çeliği
  • Dayanıklı ve paslanmaya karşı dirençli bıçaklar

Geleneksel dövme el işçiliği ve en son Alman teknolojisi

Geleneksel dövme el işçiliği ve en son Alman teknolojisi

Bıçak ustalarının geleneklerini takip eden WMF, bu önemli zanaata gerektiği değeri vermek için elinden geleni yapmaktadır. 2014’ten bu yana, şirketimiz geleneksel bıçak dövme zanaatı ile son teknoloji bıçak üretimini ustalıkla bir araya getirmektedir. WMF Performance Cut teknolojisi ile üretilen bıçaklarda kesme performansının standart bıçaklara göre iki kat daha fazla olduğu yapılan testler aracılığıyla kanıtlanmıştır.

WMF, Svabya Alpleri’nde küçük bir kasaba olan Hayingen’de bulunan Almanya’nın en büyük bıçak dövme atölyelerinden birinde bıçaklarını üretmektedir. Bu atölyede geleneksel kalıpta dövme işlemi ile yılda yüz binlerce bıçak üretilir. Bu işlemde, özel bir çelikten yapılan bıçaklar, dövme çekici ile işlenir. Yüksek kalitedeki WMF bıçakları, hammaddenin incelenmesinden paketlemeye kadar 30 farklı aşamadan geçerek müşterilerin ellerine ulaşmaktadır.

Her bir aşama, zorlu kalite kontrol testlerine tabii tutulmaktadır. WMF’in yüksek kalite standartlarının sağlanması her üretim aşamasında bu testlerin yapılması ile mümkün olmaktadır. Böylece, uzun süre üstün kesme performansını koruyan olağanüstü derecede keskin Alman üretimi bıçaklar mutfaklarınızda yerini alır.


SKU3201000243
EAN4000530679024
RenkSiyah, paslanmaz çelik
KoleksiyonlarSpitzenklasse Plus
MateryalDövülmüş özel bıçak çeliği
Ürün ÖzellikleriPerformance Cut, çift tırtıklı kenarlar
BakımElde yıkama
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.