Sepet
Sepet
Sepet boş


WMF Grand Gourmet Bıçak Seti 3 Prç

Satış fiyatı:1.399,00 TL

Vergiler ve kargo dahildir.

Stok Durumu: Stokta var
ADET
 • WMF
 • Bıçak Seti
 • 3 adet
 • Ücretsiz kargo
 • Güvenli ödeme
 • Ücretsiz iade

Genel Bakış

 • İçerik: 1x şef bıçağı 20 cm, 1x çok amaçlı bıçak 14 cm, 1x sebze bıçağı 9 cm
 • Materyal: Paslanmaz ve aside dirençli özel bıçak çeliğinden yapılmış bilenmiş dövme bıçak. Sertleştirilmiş bıçak sayesinde uzun süre keskinlik sağlar. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 18/10 Cromargan®’dan üretilmiş perçinli ve yivsiz sap
 • Performance Cut Teknolojisi: Geleneksel dövme işlemi ve olağanüstü hassas son teknolojinin birleşimi ile uzun süren keskinlik performansı.
 • Ergonomik şekilli sap ile rahat kullanımlı bıçak ve sapın mükemmel dengelenmiş ağırlığı. Eklemsiz işçilik mükemmel bir hijyen sağlanmasına yardımcı olur - bıçak, koruma ve sap arasındaki geçişte boşluk kalmaz. Bıçak temizleme: Elde yıkama.
 • Almanya’da üretilmiştir - Almanya'da kendi bıçak üssümüzde üretilen birinci sınıf kalite dövme bıçak.

Ürün Açıklaması

Şef bıçağı, çok amaçlı bıçak ve sebze bıçağı içeren WMF bıçak seti ile mutfaktaki her görev için artık hazırsınız. Sebze bıçağı günlük kullanımda en büyük yardımcınız olacak. Dar ve esnek bıçağı ile elma kesme, havuç soyma ve salatalık doğrama gibi bir çok mutfak görevini gerçekleştirebilirsiniz. Şef bıçağı, çaba harcamadan sebzeleri, etleri ve balıkları keser, yeşillikler ve kuruyemişleri doğrar ve geniş bıçağı eti düzleştirmek için bile kullanılabilir. Bu setteki çok amaçlı bıçak; sebzeleri keser, marul başlarını dilimler, etleri fileto yapar ve yeşillikleri doğrar. Bu “olmazsa olmaz” set ile her malzemenin efendisi olacaksınız!

Grand Gourmet serisindeki bıçakların her biri mutfağınızın vazgeçilmezi olacak. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. Sadece şık olmakla kalmaz bir çok özelliği de bünyesinde birleştirir: örneğin, Cromargan® saplar güvenli bir kullanım sağlar ve kusursuz tasarımları ile yüksek seviyede hijyeni garanti eder. Bıçak boğumu sayesinde kesme sırasında, sap ve bıçak arasında gerekli denge sağlanır. Yüksek kaliteli özel bıçak çeliği tüm bıçak uzunluğu boyunca geleneksel bir şekilde dövülür ve Performance Cut teknolojisiyle üretimi tamamlanır. Grand Gourmet serisinde çok amaçlı bıçak, şef bıçağı, ekmek bıçağı, Santoku bıçağı gibi klasik bıçaklar bulunur. Buna ek olarak paslanmaz çelik saplar üstlerine işleme yapmak için idealdir – bu sayede her bıçağı kendi özel üretim bıçağınız gibi yapabilir veya kişiselleştirilmiş bir hediye olarak ailenize ve arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Teknoloji

WMF Performance Cut Teknolojisi

İstediğiniz kadar doğrayın, kesin. Performance Cut teknolojisi ile bıçağınız her zaman ilk günkü gibi keskin kalacak.

WMF Performance Cut Teknolojisi

WMF Performance Cut Teknolojisi Nedir?

WMF Performance Cut teknolojisi, Geleneksel bıçak dövme metotları ile son teknoloji bıçak üretim tekniklerinin kombinasyonudur: bıçaklardaki yenilikçi paslanmaz çelik dokusu ve son derece büyük bir özenle gerçekleştirilen bileme işlemi gibi... Bu sayede çok uzun süre keskinliğini koruyan ve en ideal kesme açısına sahip bıçaklar, gerçek aşçıların işini kolaylaştırır.

İstediğiniz kadar doğrayın, kesin. Performance Cut teknolojisi ile bıçağınız her zaman ilk günkü gibi keskin kalacak.

 • Performance Cut teknolojisi geleneksel bıçak dövme metotları ile bıçak teknolojisindeki en son gelişmeleri bir araya getirir.
 • Olağanüstü ve uzun süreli keskinlik için Performance Cut teknolojisi.
 • Özel dövülmüş bıçak çeliği
 • Dayanıklı ve paslanmaya karşı dirençli bıçaklar

Geleneksel dövme el işçiliği ve en son Alman teknolojisi

Geleneksel dövme el işçiliği ve en son Alman teknolojisi

Bıçak ustalarının geleneklerini takip eden WMF, bu önemli zanaata gerektiği değeri vermek için elinden geleni yapmaktadır. 2014’ten bu yana, şirketimiz geleneksel bıçak dövme zanaatı ile son teknoloji bıçak üretimini ustalıkla bir araya getirmektedir. WMF Performance Cut teknolojisi ile üretilen bıçaklarda kesme performansının standart bıçaklara göre iki kat daha fazla olduğu yapılan testler aracılığıyla kanıtlanmıştır.

WMF, Svabya Alpleri’nde küçük bir kasaba olan Hayingen’de bulunan Almanya’nın en büyük bıçak dövme atölyelerinden birinde bıçaklarını üretmektedir. Bu atölyede geleneksel kalıpta dövme işlemi ile yılda yüz binlerce bıçak üretilir. Bu işlemde, özel bir çelikten yapılan bıçaklar, dövme çekici ile işlenir. Yüksek kalitedeki WMF bıçakları, hammaddenin incelenmesinden paketlemeye kadar 30 farklı aşamadan geçerek müşterilerin ellerine ulaşmaktadır.

Her bir aşama, zorlu kalite kontrol testlerine tabii tutulmaktadır. WMF’in yüksek kalite standartlarının sağlanması her üretim aşamasında bu testlerin yapılması ile mümkün olmaktadır. Böylece, uzun süre üstün kesme performansını koruyan olağanüstü derecede keskin Alman üretimi bıçaklar mutfaklarınızda yerini alır.


SKU3201000242
EAN4000530677754
RenkPaslanmaz çelik
KoleksiyonlarGrand Gourmet
MateryalÖzel bilenmiş, dövme bıçak
Ürün ÖzellikleriPerformance Cut
BakımElde yıkama
TasarımMakio Hasuike
Tasarım ÖdülüBusse Longlife Design Award Busse Design Ulm GmbH 2005, Design Plus Messe Frankfurt 1994, Ernennung Compasso d'oro 1995, Internationaler Designpreis Design Center , Prix de Couverts Maison & Objet Paris 1997, red dot award Design Zentrum NRW 1994
Bu ürün için henüz yorum yok.
Yorum yapabilmek için kullanıcı girişi yapmalısınız.